Mało kto wiedział o strasznej CHOROBIE gwiazdy grającej Halinkę w „Kiepskich”. Uśmierca ponad 3 miliony ludzi rocznie

gwiazdy w Kiepskich

Świat według Kiepskich to serial, który zdobył serca Polaków w dużej mierze dzięki niesamowitym kreacjom aktorskim. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że gwiazda grająca Halinkę zmagała się ze straszną chorobą, która uśmierca ponad 3 miliony ludzi rocznie.

Świat według Kiepskich rozkochał w sobie publiczność niebanalną fabułą, prostym humorem, a także niezwykłymi kreacjami aktorskimi. Mimo to nawet najwięksi fani produkcji Polsatu nie zdawali sobie sprawy z tego, że serialowa Halinka przez długie lata zmagała się z poważną chorobą, która uśmierca 3 miliony osób rocznie.

Świat według Kiepskich nie zyskałby takiej ogromnej popularności, gdyby nie charyzmatyczne postacie, które bawiły widzów w każdym odcinku. Trudno wyobrazić sobie Świat według Kiepskich bez Halinki brawurowo zagranej przez Marzenę Kipiel-Sztukę.

Aktorka przez lata walczyła z niebezpieczną chorobą, która niestety dotyka sporą część społeczeństwa. Mało kto wiedział, że serialowa Halinka ma takie poważne problemy ze zdrowiem.

Marzena Kipiel-Sztuka w pewnym okresie swojego życia przeżywała bardzo trudne chwile. Przez tragiczne wydarzenia związane z jej życiem rodzinnym zaniedbała swoje zdrowie i pogrążyła się w nałogu. Aktorka ma za sobą również epizod depresyjny. Przede wszystkim natomiast przez pewien czas musiała zmagać się z chorobą alkoholową, o czym fani dowiedzieli się dopiero po jakimś czasie.

Gwiazda serialu Świat według Kiepskich zdołała poradzić sobie z tym morderczym nałogiem. Według badań przeprowadzonych przez WHO, alkoholizm zabija rocznie nawet 3 miliony ludzi. Ta skala przeraża i pokazuje, jak poważny jest to problem.

Aktorka po wygranej walce z uzależnieniem postanowiła wziąć się za swoje zdrowie. Zdecydowała się zmienić swoje nawyki żywieniowe, dzięki czemu udało jej się zrzucić aż 15 kg. Zrezygnowała z węglowodanów i śmieciowego jedzenia, co natychmiastowo doprowadziło do poprawy samopoczucia celebrytki. Po rzuceniu alkoholu pozostał jej jeszcze tylko jeden nałóg, a mianowicie palenie papierosów. Marzena Kipiel-Sztuka zapowiada, że zamierza się uporać także z tym krzywdzącym nawykiem.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*