Para zaadoptowała dziecko, którego nikt nie chciał wziąć. Pierwsze słowo dziewczynki do nowej mamy doprowadziły wszystkich do płaczu

Chore dziecko

Dziecko cierpiało z powodu choroby. Trafiło do sierocińca, z którego nikt nie chciał go adoptować. Gdy w końcu znalazła się rodzina zastępcza, dziewczynka powiedziała coś wzruszającego.

Dziecko, którego nikt nie chciał adoptować, w końcu znalazło rodzinę zastępczą. Przez wiele lat były trudności w znalezieniu dla niej odpowiedniej opieki. Gdy w końcu spotkała swoją nową mamę, powiedziała jedno słowo, które doprowadziło zebranych do płaczu.

Chore dziecko po długim czasie znalazło nowy dom

7-letnia Lucy mieszkała w sierocińcu w Chinach. Znalazła rodzinę dzięki amerykańskiemu programowi, który pozwalał rodzinom adoptować dzieci z całego globu. Audrey Shook, mimo że miała już piątkę biologicznych dzieci, razem z mężem Brentem zdecydowała się na jeszcze jedną pociechę.

Jednak tym razem chcieli zrobić coś wyjątkowo dobrego. Ponadto jak kobieta sama przyznała – miała wyjątkową słabość do dzieci, które miały „specjalne” potrzeby. Dlatego wyjątkowo rozczuliła ją historia chorującej na zespół downa Lucy. Pierwsze spotkanie zostało zaaranżowane na lotnisku Houston w Teksasie.

Dzieci Audrey zostały zabrane na lotnisko, aby poznać swoją nową siostrzyczkę. Razem z nimi był Brent oraz mnóstwo reporterów, dziennikarzy i osób związanych z programem adopcyjnym. Do tej pory kobieta widziała Lucy tylko na zdjęciach. W końcu zarówno dziecko jak i mama doczekały tego uroczystego momentu. Mała Chinka, gdy zobaczyła swoją nową mamę, szybko wpadła w jej objęcia. Wtedy też wywiązał się wzruszający dialog.

udrey witając Lucy, powiedziała do niej, że jest „jej nową mamą”. Na to zdziwione dziecko, które do tej pory często spotykało się z odrzuceniem, odparło „Mama?”. Wtedy też kobieta popłakała się ze wzruszenia i uściskała swoją nową córkę. Po chwili dołączył do nich Brent, wspierając swoją żonę. Wszyscy zebrani widząc sytuację, również nie kryli łez wzruszenia. Ta podniosłą chwilę można zobaczyć na poniższym filmie.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!