Już niedługo w Polsce mają się dziać straszne rzeczy. Jasnowidz Jackowski nie może dłużej milczeć

Jasnowidz Jackowski

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej uznawanych jasnowidzów w naszym kraju. Jego przepowiednie na najbliższe miesiące są przerażające i spójne, z tymi wygłoszonymi przez innych istotnych wróżbitów. W tym roku zapowiedziano wiele złych wydarzeń. Wizje wskazują na globalne kataklizmy, które dotyczą losów ludzkości oraz wszystkich innych istnień na naszej planecie. Polityczne wróżby również są bardzo niepokojące, a niektóre z nich przyprawiają o zawrót głowy.

Krzysztof Jackowski od lat dzieli się z Polakami swoimi przepowiedniami. Jednak, nie jest on jedynym jasnowidzem, który przekazuje ludziom zaskakujące informacje dotyczące przyszłości. Wróżbami na najbliższe miesiące powinien zainteresować się każdy, gdyż niektóre z nich związane są z globalnymi kataklizmami.

Jasnowidz z Człuchowa twierdzi, że w najbliższych miesiącach możemy spodziewać się nietypowych zmian klimatycznych. Ponoć mamy być świadkami gwałtownych burz, które zastąpią opady śniegu w okresie zimowym.

To jednak nie koniec zapowiedzianych klęsk żywiołowych. Jackowski opowiadał też, że bieżący rok przyniesie za sobą liczne trzęsienia ziemi. Niestety, wizjoner uwzględnił wybuchy nieaktywnych dotąd wulkanów. Przypomnijmy, że uważa on swoje wróżby za wiarygodne w 80 procentach.

Wśród przerażających przepowiedni ujęta jest kolejna wojna światowa. Konflikty, które będą dotyczyły wielu państw, mają  stać się rzeczywistością już niedługo. Nostradamus sugerował, że koniec jest bliski, a wszystko to może się to wydarzyć już w przeciągu najbliższych lat.

Baba Wanga również przekazała kilka ciekawych wizji. Kobieta przepowiedziała, że prezydent Stanów Zjednoczonych będzie zmagał się z ciężką chorobą. Ponoć do strasznych wydarzeń ma dojść też w Rosji. Podobno bezpieczeństwo i życie Władimira Putina jest zagrożone.

Jasnowidze mówili też o niebezpieczeństwach nadchodzących z kosmosu. Aktualne przepowiednie wizjonerów mogą dotyczyć losów całej ludzkości. Uważacie, że któraś z wróżb może się spełnić?

III wojna światowa

Nostradamus przepowiadał, że między 2019 a 2024 rokiem wybuchnie III wojna światowa. Ponoć ma to związek z największym atakiem terrorystycznym w historii. Niektórzy uważają, że mogą zostać przy tym wykorzystane bomby atomowe.

Choroba

Baba Wanga przepowiedziała, że w tym roku prezydent Stanów Zjednoczonych zachoruje na nieznaną dotąd chorobę. Miałby on stracić przy tym słuch.

Zamach

Kobieta wspomniała też o zamachu na rosyjskiego prezydenta, Władimira Putina. Ponoć atak miałby być zaplanowany przez jednego z jego prywatnych ochroniarzy.

Niebezpieczeństwo z kosmosu

Cyganka Brunhilda twierdzi, że powinniśmy się obawiać niebezpieczeństwa pochodzącego z kosmosu. Ponoć obok Ziemi za jakiś czas przeleci kometa lub meteoryt. Ma on wywołać „Wielki Szum”.

Burze

Jackowski z kolei przepowiada, że zima z początkiem 2019 roku, wystąpią nietypowe warunki atmosferyczne. Mają pojawić się burze z piorunami, zamiast śniegu.

Bezlitosna natura

Najpopularniejszy polski jasnowidz twierdzi też, że w 2019 roku doczekamy się wielu kataklizmów. Mamy doświadczyć licznych trzęsień ziemi oraz uaktywnienia się nieczynnych dotąd wulkanów.

Radioaktywna katastrofa

Jasnowidz z Czuchowa podzielił się również przepowiednią dotyczącą wybuchu, przypominającego katastrofę elektrowni jądrowej w Czarnobylu. Miał on wizję, w której ujrzał ludzi stojących w kolejkach po buteleczki. To właśnie przypomniało mu wydarzenie z 1986 roku. Polacy wówczas również okupowali sklepy, aby dostać płyn Lugola. Miał on chronić przed radioaktywnym pyłem unoszącym się na Polską.

Czystki

Przepowiednie siostry Łucji wskazują na czystki etniczne na skalę światową. Jej zdaniem, Chińczycy uznają rasę Azjatów za wyższą i wyeliminują ludzi innego pochodzenia.

Rosyjska dominacja

Ezoteryk Roman Dolii przepowiedział, że koniec 2019 roku może nieść zagrożenia ze strony rosyjskiej. Władimir Putin ma podobno zdobyć nowe tereny, na których obecnie znajduje się Litwa, Łotwa i Estonia.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*