Kolizja z udziałem Beaty Szydło w Krakowie

Kolizja samochodu, którym kierowała była premier Bata Szydło. Jak poinformował reporter RMF, do stłuczki doszło w okolicy domu handlowego Jubilat w Krakowie. Na miejscu pojawiły się służby: policja, pogotowie oraz straż pożarna.

W kolizji, która wydarzyła się w niedzielę tuż przed godziną 23, brały udział dwa samochody. Jeden wyjeżdżał z drogi podporządkowanej. Gdy wjechał na główną drogę, w jego tył uderzył inny pojazd. Uszkodzony został także słup oświetleniowy.

Pojazdem, które włączało się do ruchu kierowała była premier. – Beata Szydło czuje się dobrze – powiedział portalowi wyborcza.pl minister Andrzej Adamczyk, który pojawił się na miejscu.

Jak relacjonują świadkowie zdarzenia, z którymi rozmawiał dziennikarz „Wyborczej” włączona była zielona strzałka, jednak była premier miała nie zatrzymać się przed skrzyżowaniem. Wjechała od razu na lewy pas Alei Zygmunta Krasińskiego. Prawdopodobnie chciała następnie zawrócić na jezdnię w kierunku mostu Dębnickiego. W tym momencie w tył samochodu Szydło uderzył samochód dostawczy.

Była premier została ukarana mandatem w wysokości 450 zł oraz sześcioma punktami karnymi – informuje RMF24.

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*