Były mąż Kaczyńskiej UJAWNIŁ, co robi prezes PiS! Opozycja powinna się o tym dowiedzieć

Do wyborów parlamentarnych coraz bliżej. Ale część osób uważa, że opozycja jest raczej niewidoczna, choć kampania wyborcza już ruszyła. Głos w sprawie zabrał były mąż Kaczyńskiej. Jako że doskonale zna przecież prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, w końcu był w jego rodzinie, to ujawnił, co robi prezes PiS patrząc na stan opozycji. Politycy powinni się o tym dowiedzieć.

Wybory do Sejmu i Senatu zbliżają się wielkimi krokami. W sondażach cały czas króluje Prawo i Sprawiedliwość i nawet ostatnia afera z Markiem Kuchcińskim nie sprawiła, że coś się zmieniło. Część obserwatorów polskiej sceny politycznej nie dostrzega jednak zbyt wielkiej aktywności opozycji. Na Twitterze pojawiła się dyskusja na ten temat, w której głos postanowił zabrać Marcin Dubieniecki. Jeden z internautów w dosadnych słowach napisał na temat polityków opozycji: – Gdzie jest PO i Grzesiek? Ahaaaaa, na wakacjach. Och k*** ależ oni walczą o Polskę!!! Ja pie***,to już jest walka wręcz fanatyczna! To bój ich ostatni. Na co inny odpisał: – Bartek Arłukowicz powinien być prezesem PO. Cały trzon wokół Schettino – out!

I tu odezwał się były mąż Marty Kaczyńskiej, który chociaż politykiem nie był i nie jest, to był częścią rodziny polityków. Za więc mechanizmy rządzące polityką i zna… Jarosława Kaczyńskiego. Dubieniecki napisał na Twitterze, co jego zdaniem robi Kaczyński. Jego słowa politycy opozycji powinni wziąć sobie do serca: – A JK siedzi i zwija się ze śmiechu. Jak ten świstak z reklamy. Śmiejąc się z nieudolności opozycji, wewnętrznych sporów i zakulisowej gry o stołki w pseudo gabinecie cieni. Ktoś chyba kiedyś powiedział – „ te cieniasy, sorry cienie”… perspektywa z Brukseli jest inna… – napisał szczerze były mąż Kaczyńskiej.

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*