Tak mieszka Marta Kaczyńska. Widok obrzydliwych luksusów powala na kolana (dużo zdjęć)

Marta Kaczyńska jest córką Lecha oraz Marii Kaczyńskich, którzy zmarli w tragicznej katastrofie smoleńskiej 10 kwietnia 2010 roku. Kilka tygodni temu minęła 9. rocznica śmierci ofiar katastrofy, która dla Marty była niesamowicie bolesna. Córka byłego prezydenta wiedzie spokojne życie, nie szukając rozgłosu, jednak ciężko o to ze względu na jej pokrewieństwo z politykiem Jarosławem Kaczyńskim, uważanym za jednego z najbardziej wpływowych polityków w Polsce. Oto jak żyje Marta Kaczyńska.

Marta Kaczyńska – córka prezydenta

Marta Kaczyńska z wykształcenia jest prawnikiem i adwokatem. Ukończyła studia na wydziale prawa na Uniwersytecie Gdańskim, po czym zdawała aplikację adwokacką, aby zdobyć prawo do wykonywania zawodu.

Jest córką byłego prezydenta, Lecha Kaczyńskiego, który zginął w katastrofie smoleńskiej i bratanicą jednego z najbardziej wpływowych polityków w Polsce, prezesa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego.

Kontrowersyjne poglądy

Wielokrotnie zarzucano jej, że bezpodstawnie atakuje młodzież. Jednym z najgłośniejszych felietonów, o których było głośno jest ten traktujący o tym, że dzisiejsi nastolatkowie zamiast skupić się na własnym rozwoju i życiu, chcą zostać „obywatelami świata”. Według Kaczyńskiej takie zachowanie jest spowodowane złym wychowaniem dzieci przez polskich rodziców, którzy coraz częściej zapominają o kultywowaniu tradycji i wartości, jakie wyznawali nasi przodkowie.

Marta Kaczyńska była trzykrotną mężatką

Kaczyńska po raz pierwszy wyszła za mąż gdy miała zaledwie 20 lat. Jej wybrankiem serca był Piotr Smuniewski. Z tego związku córka zmarłego prezydenta doczekała się jednej córki – Ewy. Małżeństwo nie przetrwało jednak długo, bo szybko pojawiły się spięcia. Tuż po rozwodzie pojawiły się nieoficjalne plotki o tym, jakoby Marta spotykała się już z kolejnym mężczyzną – Marcinem Dubienieckim. Gdyby tego było mało, do mediów przedostała się z prokuratury informacja mówiąca o tym, że Smuniewski nie jest ojcem Ewy.

Tu pojawiły się jednak pewne komplikacje – Kaczyńska była bowiem formalnie, według kościelnego prawa, żoną Smuniewskiego więc nie mogła iść do ołtarzu po raz drugi. Oprócz tego, Dubieniecki deklarował się jako niewierzący więc kwestia ślubu kościelnego została porzucona na dobre. Para zdecydowała się jednak na ślub cywilny. Z tego związku urodziła się druga córka Kaczyńskiej – Martyna. W 2012 roku Dubieniecki złożył papiery o rozwód.

Trzecim i aktualnym mężem Kaczyńskiej jest biznesmen, Piotr Zieliński, z którym, dzięki ogromnym staraniom, udało się jej zawrzeć ślub kościelny. Owocem tego związku jest syn Stanisław.

Ma trójkę dzieci, Ewę, Martynę i niedawno urodziła syna. Dzieci wychowuje obecnie ze swoim trzecim mężem, biznesmenem Piotrem Zielińskim. Należą do niej trzy posiadłości, których cena prawdopodobnie przekracza wszelkie wyobrażenia. W jakich warunkach mieszka córka pary prezydenckiej? Przedstawiamy sekrety Marty Kaczyńskiej, które powodują zazdrość.

Apartament

Na Instagramie jednej z córek Marty Kaczyńskiej, Ewy możemy znaleźć kilka artystycznych zdjęć ich miejsca zamieszkania. Powyżej ciekawe zdjęcie prezentujące architekturę okiennic w jednym z jej apartamentów.

Liczy się atmosfera

Klimatyczny wystrój to coś, co Marta Kaczyńska wydaje się cenić najbardziej. Często na Instagramie chwali się artystycznymi ujęciami niesamowitych wnętrz.

Marta lubi przebywać w miejscach, które mają duszę. Jej mieszkanie z pewnością do takich należy. Kliknij „Następna Strona” żeby zobaczyć, jak niesamowicie wygląda pokój jej córki.

Mieszkanie z duszą

Powyżej widzimy zdjęcie z instagrama Marty Kaczyńskiej, na którym widnieje pokój jednej z córek. Dla lepszego efektu, na zdjęcie nałożono filtr czarno-biały. Obserwujący Marty doceniają ciekawe zdjęcia i wyczytujemy takie komentarze jak „widać, że mieszkanie z duszą” czy często pojawiające się określenie, iż jest „magicznie”.

Inspiruje się sztuką antyczną

Kolejne zdjęcie przedstawiające upodobania stylistyczne Marty Kaczyńskiej. Szczególnie spodobał jej się posąg stylizowany na czasy starożytności i „Wenus z Milo”.

Uchyla rąbek tajemnicy

Córka Marty Kaczyńskiej Ewa, jest szczególnie aktywna na swoim Instagramie. Często robi kreatywne zdjęcia, jednocześnie ukazując rąbek tajemnicy swojego życia.

Pokój córki

W pokoju Ewy jest duże lustro, idealne do robienia zdjęć, czym córka Kaczyńskiej często się chwali.

Niejedna osoba mogłaby pozazdrościć życia jej uroczemu pieskowi.

Pies jest ich oczkiem w głowie

Marta Kaczyńska wraz z dziećmi opiekują się małym pieskiem rasy Chihuahua. Mały domownik wiedzie zapewne lepsze życie niż niejeden przeciętny polski student, leniuchując codziennie na miękkich fotelach.

Spędzają aktywnie czas

Marta Kaczyńska wraz dziećmi lubią spędzać aktywnie czas i często pokazuje wspólne zdjęcia z przygotowań do wyjazdów, spacerów, zwiedzania czy podróży.

Jeżdżą konno

Jedną z ulubionych form spędzania wolnego czasu jest kontakt z końmi. Marta Kaczyńska wspólnie z dziećmi uprawiają jeździectwo konne i często publikują zdjęcia z ulubionymi zwierzętami w stadninie.

Kochają zwierzęta

Jak widać, więź ze zwierzętami jest bardzo silna w rodzinie Marty Kaczyńskiej. Jej wuj, Jarosław Kaczyński, znany jest ze swojej miłości do kotów. Czworonogi to bardzo często dużo lepsi przyjaciele od ludzi, o czym przekonała się na własnej skórze Marta. Rzekomo jej znajomi z pracy szydzili z jej zmarłego ojca. Zachowali się kompletnie niestosownie, przez co Marta musiała odciąć się od fałszywych znajomych.

Modny minimalizm

Marta Kaczyńska uwielbia minimalizm i artystyczne podejście do świata, o czym świadczą bardzo często zdjęcia na jej Instagramie. Po niej odziedziczyła to również córka Ewa, która również inspiruje się minimalistyczną sztuka wschodu, co możemy zauważyć na jej profilu.

ANDŻELIKA WRÓBLEWSKA

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*