Krzysztof Jackowski miał szokujące polityczne wizje. Nie uwierzycie kto wygra wybory, a kto zakończy karierę

Krzysztof Jackowski jest z pewnością jednym z najbardziej wpływowych jasnowidzów w Polsce. Przepowiednie, którymi dzieli się z ludźmi, często są uznawane za dość wiarygodne źródło informacji. Niedawno zdecydował się przekazać swoje wizje na temat politycznych wydarzeń, których mamy się spodziewać w niedalekiej przyszłości. Zapraszamy do naszej galerii, z której dowiecie się, o jakich wróżbach mówimy.

Krzysztof Jackowski już od jakiegoś czasu przekazuje Polakom swoje przepowiednie, które mówią m.in. o przyszłych konfliktach zbrojnych. Jasnowidz już od kilku lat wspomina, że jesteśmy coraz bliżej kolejnej wojny światowej.

-Mam przepowiednie nie tylko dotyczące Polski, ale też świata. Długo byłem pytany i wyśmiewany, że Jackowski od kilku lat zapowiada wojnę, że stara śpiewka… Nie chcę tego powtarzać, bo to nie ma sensu. Tak, Jackowski zapowiadał wojnę i zapowiada nadal – powiedział na jednym ze swoich filmów.

To jednak nie wszystko. Jasnowidz miał również wiele różnych przepowiedni na temat wydarzeń politycznych, które będą mieć miejsce w Polsce. Mówił o wyborach do Sejmu, które zauważalną przewagą głosów miałaby wygrać partia Jarosława Kaczyńskiego. Podczas swoich wizji miał zobaczyć również Ryszarda Petru, któremu wróżył rychły koniec politycznej kariery.

Wizjoner z Człuchowa wspomniał też o przewodniczącym Rady Europejskiej. Spekuluje się, że Donald Tusk po zakończeniu swojej kadencji planuje na stałe wrócić do Polski. Jackowski twierdzi, że wie już, czym były premier RP będzie się po powrocie zajmował. Ponoć nie brałby on udziału w krajowej polityce, ale działałby na własną rękę. W tym celu miałby założyć pewne stowarzyszenie składające się z ludzi, którzy nie mieli wcześniej żadnego doświadczenia politycznego.

Krzysztof Jackowski miał również wizję na temat Mateusza Morawieckiego. Przepowiedział, że premier miałby w 2019 roku wprowadzić niezgodną z prawem ustawę, która mogłaby negatywnie wpłynąć na życie Polaków. Myślicie, że przepowiednie jednego z najbardziej popularnych polskich jasnowidzów się spełnią? Zapraszamy do naszej galerii, z której dowiecie się więcej na temat przemyśleń wizjonera.

Konflikt na Bliskim Wschodzie

Jackowski przepowiada, że za naszą wschodnią granicą dojdzie do rozwoju konfliktu. Mimo to, Rosja nie będzie dla Polski zagrożeniem. Mamy jednak bacznie obserwować Bliski Wschód.

-W tym roku pierwszy raz poczujemy wielki niepokój. To może się zacząć dziać na jesieni tego roku, październik, być może listopad. Ten niepokój wyjdzie na pewno z rejonu Bliskiego Wschodu – mówił na jednym ze swoich nagrań.

Przyszłość z kolejnymi zamachami

Wizjoner mówił również, że sytuacja w Europie Zachodniej się nie poprawi. Z tego powodu w następnych latach może dojść do kolejnych zamachów terrorystycznych.

Niekorzystne zmiany

Jackowski twierdzi też, że Polska może ucierpieć na wydarzeniach takich jak Brexit, które mogą niedługo podzielić Europę. Podobno Morawiecki nie dostanie też wsparcia od polskich europosłów, dla których ważniejsze będą własne interesy.

Niezgodna z prawem ustawa

Jasnowidz w swoich wizjach zobaczył również poważne zamieszanie wokół premiera Mateusza Morawieckiego. Podobno miałby on wprowadzić niezgodną z prawem ustawę, która w pewien sposób wpłynęłaby na życie Polaków.

-Otóż będzie sytuacja z panem Morawieckim, będzie chodziło o jakąś ustawę, co okaże się, że będzie to mocno niezgodne z prawem. Będzie ostra szarpanina o to, by odwołać Pana Morawieckiego – powiedział w jednym ze swoich filmów opublikowanych w serwisie YouTube.

Koniec kariery politycznej…

Wizjoner z Człuchowa przewidział również losy Ryszarda Petru i jego partii w kontekście tegorocznych wyborów. Według niego brak polityka w szeregach Koalicji Obywatelskiej będzie oznaczać koniec jego kariery politycznej.

-Dziwnie mi się kojarzy Pan Petru i jego ugrupowanie, ponieważ ja mam odczucie, że może być sytuacja, że albo Pan Petru zrezygnuje z koalicji obywatelskiej, albo jego odsuną. Jeżeli tak się stanie dla Pana Petru będzie to koniec kariery politycznej – powiedział na jednym ze swoich nagrań.

Powrót Donalda Tuska

Wróżbita wypowiedział się też na temat planów Donalda Tuska dotyczących jego powrotu do Polski. Jasnowidz twierdzi, że nie będzie on brał udziału w krajowej polityce. Miałby wówczas założyć stowarzyszenie składające się z intelektualistów, którzy nie mają doświadczenia politycznego.

Wybory do Sejmu

Jasnowidz wyjawił również przebieg wyborów do Sejmu w 2019 roku. Stwierdził, że Prawo i Sprawiedliwość uzyska zwycięskie 36-38 procent głosów. Koalicja Obywatelska miałaby wówczas dostać mniej więcej 20-22 proc. poparcia.

Kandydat na prezydenta Gdańska

Jackowski wyjawił też, że chciałby zobaczyć Grzegorza Brauna w roli nowego prezydenta Gdańska. Podczas jednej ze swoich wypowiedzi stwierdził, że jest on osobą, której chce się słuchać.

-Bardzo podobają mi się publiczne wypowiedzi pana Brauna, jego kultura mowy, jego się aż chce słuchać. Jest jak szlachcic ze średniowiecza – wyznał Jackowski.

PIKIO.PL

Więcej postów