SKANDAL w Sejmie. Pawłowicz do dziennikarza: Na kolana!

SKANDAL Krystyna Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz nie traci wigoru. Znana z kontrowersyjnych wypowiedzi posłanka PiS tym razem postanowiła zaatakować… dziennikarzy! – Na kolana, przepraszaj, zdrajco jeden. Wszyscy na kolana! – wykrzykiwała w Sejmie. Czemu użyła tak oburzających słów? Trudno stwierdzić. Dziennikarz jedynie zapytał ją, co ma w planach po zapowiadanym zakończeniu politycznej kariery.

We wtorek Krystyna Pawłowicz po raz kolejny zapowiedziała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że odchodzi z polityki. „Jesienią skończy się moja 8-letnia praca poselska. Jestem wdzięczna prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu, że umożliwił mi udział w obronie i naprawie polskich spraw. Jestem dumna, że mogłam to robić, reprezentując w Sejmie i Krajowej Radzie Sądownictwa Prawo i Sprawiedliwość. Z polityki odchodzę” – napisała na Twitterze.

Nie dziwi, że po tej deklaracji, dziennikarze chcieli się dowiedzieć co skłoniło posłankę PiS do podjęcia tej decyzji oraz co dalej zamierza robić. Gdy reporter TVN spytał ją o dalsze plany, odparła wściekła: – Proszę pana, z TVN-em, sam pan wie, że nie rozmawiam.

– Przeproście mnie. Na kolana i przeproś – rzuciła po chwili, gdy reporter dopytał o jej decyzję. Gdy reporter dopytywał za co ma przeprosić posłankę, rzuciła mu tylko: – Za całokształt.

Dziennikarz nie ustępował, więc dostało mu się jeszcze mocniej. – Na kolana, przepraszaj, zdrajco jeden. Wszyscy na kolana! – grzmiała rozwścieczona Pawłowicz.

I po co tyle nerwów, pani poseł? Przecież i tak odchodzi już pani z polityki… Ale wrażenie po pani pozostanie.

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*