Rydzyk MASKRUJE PiS na Jasnej Górze. Sprytny ruch Szydło

Wielu polityków i wyborców PiS ciągle jest w szoku na masakrze ich partii na Jasnej Górze. W ostatni weekend podczas pielgrzymki Radia Maryja ojciec Tadeusz Rydzyk pojechał po bandzie.

Najgorsze jest to, że w Częstochowie było wielu ważnych polityków PiS, w tym premier Mateusz Morawiecki, minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro i szef MON Mariusz Błaszczak. Zabrakło natomiast Beaty Szydło. Czyżby wiedziała co się święci?

Była premier nie dość, że nie pojawiła się na Jasnej Górze, to jeszcze do tej pory nie zabrała głosu w sprawie miażdżącego dla PiS i samego Jarosława Kaczyńskiego wystąpienia. Generalnie politycy PiS raczej nabrali wody w usta i niechętnie mówią o jasnogórskiej masakrze. Jednym z nielicznych, który się na to zdecydował, był poseł Jan Mosiński. – Odbieram to jako głos kapłana. Zatroskanego o prawa życia poczętego – przekonywał w rozmowie z Super Expressem (WIĘCEJ NA TEN TEMAT TUTAJ). Do sprawy nie odniósł się też Andrzej Duda, który – co prawda – napisał list do ojca Tadeusza Rydzyka, ale o masakrze Kaczyńskiego nie wspomniał ani słowem (CZYTAJ TU). Od konfliktu Kaczyński – Rydzyk sprytnie dystansuje się również Beata Szydło, która najwyraźniej wychodzi z założenia, że ze wszystkimi trzeba żyć dobrze.

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

2 Komentarze

  1. Prawdę powiedział Rydzyk. To co się obecnie w naszym kraju dzieje jest skandaliczne. To co jest dobre się krytykuje a to co złe pochwala. To jakiś absurd. Dlatego w pełni popieram to co powiedział o. Rydzyk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*