„Szok, jak zabawia się pan Antoni”. Kobieta zastanawiająco o Macierewiczu

Antoni Macierewicz znów bryluje. Po tym, jak Jarosław Kaczyński ogłosił, że to własnie były minister obrony narodowej został „jedynką” Prawa i Sprawiedliwości na liście w Piotrkowie Trybunalskim w wyborach do Sejmu, jego notowania momentalnie wzrosły. Nie oznacza to jednak, że Macierewicz nie ma kłopotów. Co chwila pojawią się dziwne informacje i plotki na jego temat. Niektóre zastanawiają…

Popularna blogerka Kataryna nie wytrzymała i wprost napisała, co myśli o zachowaniu Antoniego Macierewicza. Kobieta nie zostawiła na byłym szefie MON suchej nitki. „Szok, jak się zabawia pan Antoni. Nie powinno się w ogóle chodzić na te jego pogawędki” – stwierdziła, nawiązując do tweeta dziennikarza Radia Zet Jacka Czarneckiego na temat swojego przesłuchania przez Macierewicza. „Na koniec przesłuchania min. Macierewicz poinformował mnie o niejawnym charakterze przesłuchania, zaprotestowałem, bo IMO trzeba było mnie o tym poinformować na wstępie. Więc zaproponował skasowanie nagrania i uznanie przesłuchania za niebyłe. Nie wyraziłem na to zgody” – napisał wyraźnie zdenerwowany dziennikarz (pis. org. – red.).

Antoni Macierewicz w wyborach parlamentarnych 2019 będzie otwierał listę swojej partii w okręgu piotrkowskim. Prezes PiS Jarosław Kaczyński wystartuje z Warszawy, a premier Mateusz Morawiecki z Katowic.

SE.PL

Więcej postów

1 Komentarz

Komentowanie jest wyłączone.