Schodził po klatce schodowej, drzwi do jednego z mieszkań były uchylone. Gdy zajrzał przez szczelinę, zmroziło go

TVN podał informacje o przerażającym znalezisku, jakie odkrył pewien mężczyzna. Zaalarmowany mieszkaniec zobaczył coś podejrzanego i postanowił sprawdzić, co się dzieje u sąsiada. To, co zobaczył w tamtej chwili, zapamięta do końca życia.

TVN poinformowało o przerażającej sytuacji, do jakiej doszło w podwarszawskich Ząbkach. Służby otrzymały od jednego z mieszkańców zgłoszenie, że dokonano strasznego znaleziska. Sprawą zajmie się prokuratura.

Informacje TVN o przerażającym znalezisku mieszkańca Ząbek

Jak podała stacja na swojej stronie, mieszkaniec bloku w Ząbkach przy ulicy Calineczki, wracając do swojego lokum, zauważył uchylone drzwi u sąsiada. Podejrzewając, że coś mogło się stać, wkroczył do środka. Dokonał tam makabrycznego odkrycia, którego nikt nie mógł się spodziewać. W mieszkaniu znalazł zwłoki. Po odkryciu nieboszczyka natychmiast wezwał służby, które szybko zjawiły się na miejscu.

– W godzinach porannych otrzymaliśmy informację o zgonie mężczyzny, który nastąpił w jednym z lokali mieszkalnych na terenie Ząbek. Policjanci prowadzili działania z udziałem prokuratora rejonowego w Wołominie – poinformował Jarosław Florczak, pracownik prasowy Komendy Stołecznej Policji.

Prokuratura z policją podejrzewają, że mogło dojść do morderstwa

Służby natychmiast po zgłoszeniu przyjechały do bloku przy ulicy Calineczki. Według najbardziej aktualnych informacji, w śmierć sąsiada zamieszana była osoba trzecia. Policja i prokuratura ustaliły, że prawdopodobnie doszło do zabójstwa, jednak na ostateczne ustalenie przyczyny zgonu trzeba jeszcze poczekać. Wstępne informacje potwierdził Remigiusz Krynke, prokurator okręgowy z rejonu Warszawa-Praga.

– W Ząbkach znaleziono ciało mężczyzny. Dokonane dotychczas w tej sprawie czynności, przede wszystkim oględziny zwłok, wskazują na udział osób trzecich – poinformował Krynke.

Do zdarzenia doszło w sobotę rano – wtedy to służby otrzymały ogłoszenie o szokującym znalezisku. Obecnie dla dobra śledztwa policja ani prokuratura nie zdradza więcej szczegółów. Oficjalne informacje mają zostać podane w poniedziałek. Wtedy być może uda się poznać los, jaki spotkał odnalezionego mężczyznę tuz przed śmiercią.

Więcej postów