Szwedzi płacą, za własną zgubę? W jednej ze szkół wybuchł ogromny SKANDAL…

Szwedzi płacą

Jedna ze szkół podstawowych w Göteborgu została całkowicie zdominowana przez muzułmańskich uczniów. Od kilku lat dochodzi tam do nękania uczniów z białym kolorem skóry, dlatego większość rodziców tych dzieci postanowiła przenieść pociechy do innych placówek, gdzie nie będą one mniejszością.Teraz na światło dzienne wyszedł kolejny skandal, tym razem związany ze strukturami oraz personelem placówki.

Do mediów przeciekły informację o tym, iż etat w placówce, a zarazem możliwość stałego kontaktu i wywierania wpływu na małoletnich, otrzymali byli współpracownicy ISIS.

Szkoła ta zatrudniła co najmniej 4 osoby, które podczas trwania konfliktu w Syrii oraz Iraku sympatyzowały, a także czynnie działały na rzecz terrorystów.

Jednym z pracowników szwedzkiej oświaty, zamieszanych we współpracę z Państwem Islamskim, była 33-letnia żona jednego z liderów licznych odłamów ISIS, który obecnie odsiaduje wyrok dożywocia. Angered jako opiekun wielokrotnie opiekowała się dziećmi.

Kolejny przykład to dwóch mężczyzn, którzy w przeszłości zajmowali się organizowaniem transportu zaopatrzenia dla tej groźnej organizacji terrorystycznej. Ich działalność przypadała na lata 2012-2014. Po powrocie do Szwecji od razu otrzymali oni pracę w podstawówce w Göteborgu.

Pomimo karygodnej przeszłości jeden z sympatyków ISIS nadal zajmuje stanowisko w tej instytucji i nadal ma kontakt z małoletnimi, podatnymi na indoktrynację muzułmanami.

Głos w sprawie zabrał dyrektor szkoły, który zapewnił o tym, iż wszyscy potencjalni pracownicy tej konkretnej placówki zostali sprawdzeni i zweryfikowani pod kątem działalności przestępczej. Sven-Erik Berg stwierdził, że cały personel podstawówki wyznaje i stara się wpajać tylko demokratyczne wartości…

MOCNEFAKTY.COM

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

  1. Tak jak nie ma byłych bandytów i ludzi tajnych służb, tak też nie ma byłych terrorystów.
    Europa pod władzą zidiociałych lewaków dokonuje samobójstwa – efektem będzie seria niepokojów wewnętrznych, ktora albo zaowocuje masowym wyrzucaniem muzułmanów z Europy, albo wojną domową tj. w przeszłości miały miejsce. Dania już przejrzała na oczy i podjęła przeciwdziałanie fali uchodźców – a przecież to kraj wpisujacy się w pełni w nowoczesne myślenie liberalne, „tolrencyjne”. W samej Brukseli jak się okazuje od lat były dzielnice, gdzie policyjne służby bały się interweniować, takie obrazki działań policji w Niemczech czy Freancji są więcej niż wymowne i dostępne dla każdego. Skoro jest tak wiele bogatych państw muzułmańskich Zatoki Perskiej dlaczego to one nie przyjęły uchodźców lub wojskowo nie angażowały się w wydarzenia na Bliskim Wschodzie w Libii, Egipcie, Syrii ? Pozostają nam jedynie trafne domysły 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*