Pilne oświadczenie Jarosława Kaczyńskiego tuż po ogłoszeniu wyników!

oświadczenie Kaczyńskiego

Jarosław Kaczyński postanowił wypowiedzieć się na temat zakończonych wyborów do Parlamentu Europejskiego. Prawa i Sprawiedliwość uzyskało wynik 42,4%, który pozwolił uzyskać ostateczne zwycięstwo. PiS uzyskał 24 mandaty poselskie.

Jarosław Kaczyński pojawił się na scenie sztabu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości po ogłoszeniu ostatecznych wyników. Dowiedzieliśmy się, że to właśnie partia pełniące obecnie władzę w Polsce zyskała największe zaufanie Polaków, zdobywając aż 42,4% głosów. Po wielkim wybuchu radości w sztabie krótkie oświadczenie wygłosił prezes partii.

– Dziś jest bardzo ważny dzień, trzeba go docenić, docenić także autonomiczną wartość naszego zwycięstwa w tych wyborach. Przed naszymi europarlamentarzystami ogromne zadanie – powiedział Jarosław Kaczyński, który z pewnością jest bardzo zadowolony z wyniku, który osiągnęła jego partia. Z pewnością jest to dla niego ogromny sukces.

Jarosław Kaczyński wygłosił krótkie oświadczenie

– Dziękuję wszystkim, którzy podjęli decyzję, aby wziąć udział w wyborach, tym, którzy nas poparli, czyli dobrą zmianę. To wszystko, co nasz rząd uczynił w różnych dziedzinach życia społecznego, w polityce społecznej, zagranicznej, to dobra zapowiedź. Osiągnęliśmy bardzo dużo, ale to za mało. Musimy uzyskać więcej. Niektórzy są tak entuzjastycznie nastawieni, że mówią o większości konstytucyjnej, my musimy uzyskać zwykłą większość – mówi prezes partii rządzącej.

– Chciałem powtórzyć, że to wszystko, co szczególnie ostatnio było podnoszone, to co jest traktowane jako zagrożenie, nie zostanie zrealizowane, nie stanie się, jeśli przy władzy będzie Prawo i Sprawiedliwość, bo jesteśmy gwarancją niezależności, suwerenności i drogi w gore. Chcielibyśmy żeby to zrozumieli także ci, którzy w tych wyborach oddali głosy na innych, nie na naszą listę wyborczą, ale i ci, którzy w tych wyborach nie uczestniczyli – dodaje Jarosław Kaczyński.

Jarosław Kaczyński zapowiada kolejny sukces

– W wyborach parlamentarnych frekwencja będzie jeszcze wyższa. Musimy uzyskać wiele milionów głosów, żeby zwyciężać, żeby zabezpieczyć Polskę, Polaków i ich rodziny, a także zapewnić im piękną przyszłość, na jaką zasługujemy.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

3 Komentarze

    • Chodzi o to ze Armia jest przerośnięta , jakieś OT . Armia w dzisiejszych czasach to powinna mieć tak ze 30 tysięcy żolnierzy i tyle . A reszta na nowoczesny sprzęt i wysokie zarobki

  1. Witam, jestem Anna Weichhaus, prawowity i niezawodny pożyczkodawca. Czy masz długi? Czy masz zły kredyt? Czy zostałeś odrzucony przez bank, jeśli potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie własnej inwestycji biznesowej? Udzielam pożyczki na jasnych i łatwych do zrozumienia warunkach z oprocentowaniem 2%. Udzielam pożyczek biznesowych, osobistych, studenckich, samochodowych i pożyczek na spłatę rachunków. Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się ze mną teraz: annaweichhaus11@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*