Nagranie z Sosnowca podbija sieć. Kobieta wjechała w świeżo wylany beton

Kobieta wjechała w beton

Prawo jazdy jest przyznawane tylko osobom, które wykazały się odpowiednimi zdolnościami za kółkiem. Te jednak nie zawsze idą w parze ze spostrzegawczością. Ta kobieta narobiła sobie sporych problemów, gdy wjechała autem w świeżo wylany beton. Wszystko zostało nagrane.

Prawo jazdy ma pokazywać, że kierowca zna zasady obowiązujące w ruchu drogowym, potrafi odpowiednio szybko zareagować na sytuację na drodze i umie kierować się rozsądkiem. Nie zawsze jednak osoba z uprawnieniami do kierowania pojazdem ma takie umiejętności. Przykład tej mieszkanki Sosnowca pokazuje, że do niektórych sytuacji nawet kurs nie może przygotować.

Internauci nie mogą uwierzyć w to, co przedstawia film zamieszony na jednym z profilów na Facebooku. Nagranie, na którym uwieczniono niecodzienną sytuację szybko zdobywa coraz więcej odsłon i ciągle bawi sporą część użytkowników mediów społecznościowych.

Filmik dotyczy prac drogowych, jakie toczyły się na ulicy Żeromskiego w Sosnowcu. Robotnicy wylali właśnie świeży beton na remontowane torowisko. W tej sytuacji nie byłoby nic dziwnego, gdyby nie zdarzenie, jakie miało miejsce chwilę później.

Pewna kobieta z impetem wjechała w mokry beton swoją toyotą. Auto opadło w materiale budowlanym aż do połowy kół. Siedząca za kółkiem kierowca zniszczyła nie tylko swoje auto, ale też pracę, jaką przed chwilą wykonali robotnicy.

Takie zachowanie może dziwić, zwłaszcza, że powierzchnia mokrego betonu znacznie różniła się od reszty drogi. To jednak nie skłoniło kierowcy do zastanowienia. Niektórzy dziwią się, jak tak mało spostrzegawcza osoba mogła dostać prawo jazdy.

Kobieta była oburzona, a robotnicy wściekli. Internauci mają ubaw

Najbardziej zadziwiające są jednak słowa kobiety, która rozzłoszczona wysiadła z auta. Zarzuciła robotnikom, że nie ustawili żadnego zakazu wjazdu, jednak jeden z mężczyzn ostro jej odpowiedział.

– Czy widziała pani zakaz ruchu w obu kierunkach? Co nam pani zrobiła, szanowna pani? – powiedział.

Kierująca pojazdem nie wiedziała, co ma zrobić. Została poinstruowana, aby spróbowała wycofać, a potem miała zostać wezwana policja. Nagrania pokazuje, jak kobieta wraca do samochodu i zdecydowanie jedzie do tyłu. Wszędzie rozpryskała mokry beton, a całe torowisko ewidentnie wymaga ponownej pracy.

– Haha, niesamowite, gdzie ona miała oczy – śmieje się internauta.

– Takiej prawo jazdy dać to robi same szkody – skomentował drugi.

– Szkoda tych panów, robota poszła na marne – napisał kolejny.

Cwana gapa

Geplaatst door Zaufaj mi, jestem Architektem op Maandag 8 april 2019

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*