Wstrząsające sceny! Ojciec zrzucił 6-letnią Andżelikę ze schodów

Wstrząsające sceny

Wstrząsające sceny przed jednym ze sklepów. Monitoring nagrał ojca, który zrzucił ze schodów swoją 6-letnią córkę, Andżelikę. Film na którym widać skandaliczne zachowanie mężczyzny trafił do sieci. Sprawą zainteresowali się ukraińscy policjanci. 46-latek – znany jedynie jako Artem – został zatrzymany.

Dramat rozegrał się w piątek, 22 marca w mieście Warasz (obwód rówieński). Artem (46 l.) był w sklepie z czworgiem dzieci. Jak tłumaczył później śledczym, jego 6-letnia córka i 3-letni syn pokłócili się o to, kto ma pchać wózek. Mężczyzna przekonywał, że próbował uspokoić rodzeństwo. Gdy to się nie udało, wyprowadził dziewczynkę ze sklepu. – Po prostu chciałem ją stamtąd zabrać. Gdy byliśmy na zewnątrz, wyrwała mi się i spadła – wyjaśnił.

Zgoła inaczej wygląda to na nagraniu z monitoringu. Oglądając film, można odnieść wrażenie, że ojciec zrzucił 6-letnią Andżelikę ze schodów. Dziewczynka podniosła się po upadku. Nie wiadomo, czy doznała poważniejszych obrażeń. Sprawą zajęli się mundurowi.

– Po tym, jak film opublikowano na Facebooku, przyciągnął on uwagę funkcjonariuszy. Dzięki mieszkańcom szybko zidentyfikowano mężczyznę – powiedziała rzeczniczka policji, Zoriana Melnyk. – Mundurowi odwiedzili rodzinę. Żona rozpoznała mężczyznę i ich córkę – dodała.

46-letni Artem został przesłuchany przez funkcjonariuszy i usłyszał zarzuty. Może trafić do więzienia na rok. Sytuację w rodzinie będzie teraz monitorować opieka społeczna. Głos w sprawie zabrała matka mężczyzny. Przekonywała, że Artem jest „dobrym ojcem”, tylko „puściły mu nerwy”. – Jego żona była w szpitalu przez tydzień, więc musiał sam zajmować się czworgiem małych dzieci. Nie twierdzę, że zrobił dobrze, ale sądzę, że to wina zmęczenia i wyczerpania – powiedziała kobieta.

– Często widziałam, jak bawił się z dziećmi. Nie mogłam uwierzyć, że zrobił coś takiego, dopóki nie zobaczyłam nagrania – stwierdziła Galina Babik, sąsiadka. – Nikt tutaj nie mógł uwierzyć, że ojciec był w stanie zrobić coś takiego swojemu dziecku. Wszyscy są w szoku – dodał Oleksy Dworetski, mieszkaniec okolicy.

FAKT.PL

Więcej postów

1 Komentarz

Komentowanie jest wyłączone.