Napastnicy z Niemiec chcieli wykorzystać młodą Polkę. Nie spodziewali się takiej kary od jej ojca i brata!

13-letnia Polka została zaatakowana przez imigrantów. Do akcji błyskawicznie wkroczyli ojciec i brat poszkodowanej. Napastnicy mieli sporego pecha i dostali porządną nauczkę.

Gubin jest miastem znajdującym się na granicy polsko-niemieckiej. To tam wywiązała się bójka między Polakami a imigrantami z Bliskiego Wschodu. Powód? Mężczyźni zaczepili młodą 13-letnią Polkę i próbowali ją zgwałcić.

Imigranci w kilka osób obmacywali dziewczynkę, wyzywali i próbowali zgwałcić. Nastolatka w ostatniej chwili zadzwoniła po 41-letniego ojca, który wraz ze swoim 19-letnim synem ruszył jej na ratunek. Doszło do ostrej szarpaniny ponieważ Polacy – co wiadomo nie od dziś – nie dają sobie w kaszę dmuchać.

Wywiązała się bójka, w efekcie której napastnicy ponieśli poważne obrażenia. Po kilku minutach na miejscu znalazła się policja dopiero, która była w stanie rozdzielić mężczyzn.

WLOCIE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

2 Komentarze

  1. z tego samego powodu ciapate nie ruszają w Berlinie rosyjskojęzycznych mieszkanek. Raz już oberwali za gwałt na Rosjance i policja nie potrafiła ich obronić.

Komentowanie jest wyłączone.