Obnażyli sposób działania PiS? „Przy pomocy służb przykrywają AFERY”

Obnażyli sposób działania PiS

Kaczyński w ostatnim czasie zdecydowanie nie ma łatwego życia. Zarówno wokół niego, jak i rządu PiS oraz TVP raz po raz dochodzi do głośnych skandali, a teraz prezes może mieć na głowie kolejny problem. Wszystko wskazuje na to, że właśnie publicznie obnażono schemat, zgodnie z którym od dawna działa Prawo i Sprawiedliwość.  Kaczyński nie ma ani chwili wytchnienia. Raz po raz wokół jego osoby wybuchają kolejne afery i skandale, z których musi się gęsto tłumaczyć. Problemy wizerunkowe partii, z którymi ta musiała się zmierzyć po publikacji materiałów „Gazety Wyborczej” nie ustają. Teraz wyszły na jaw sposoby działania samego PiS. Ostatnie dni w mediach w głównej mierze poświęcone były natomiast aferze związanej z tzw. taśmami Kaczyńskiego, które dotyczyły spółki Srebrna oraz budowy w centrum Warszawy wieżowców poświęconych najsłynniejszym polskim bliźniakom. Teraz Kaczyński po raz kolejny wprawiony zostanie w osłupienie – wygląda na to, że publicznie obnażono właśnie sposób działania PiS.

Kaczyński nie może poradzić sobie z falą problemów

Wraz ze zbliżającą się wielkimi krokami kampanią wyborczą do mediów trafia coraz więcej wstrząsających informacji dotyczących polityków reprezentujących różne strony polskiej sceny politycznej. Jeszcze nie ucichły echa głośnej afery KNF, a już Polską wstrząsnęło kilka nowych skandali. W ostatnim czasie głośno było o tzw. taśmach Kaczyńskiego. Chwilę przed ich ujawnieniem doszło jednak do jeszcze jednego zwrotu akcji – spektakularnego zatrzymania ulubieńca Antoniego Macierewicza – Bartłomieja M. Dalej, doszło do zatrzymania Pawła Olechnowicza oraz trzech biznesmenów, którzy mieli wręczać łapówki Stefanowi Niesiołowskiemu. Teraz okazuje się, że ktoś w tych wszystkich zdarzeniach dostrzegł pewien schemat postępowania.

Schemat działania PiS został rozpracowany?

Na Twitterze właśnie ogromną popularnością cieszy się grafika, którą zobaczyć można poniżej. Zatytułowana jest „Medialne zatrzymania CBA w trakcie kryzysów rządów PiS w latach 2018-2019” i jak sama nazwa wskazuje, obnaża rzekomo pewien sposób działania partii rządzącej, dzięki któremu każda afera wybuchająca na ich terenie natychmiast przykrywana jest brawurowymi akcjami CBA. Jak widzimy na grafice, autor łączy np. aferę KNF z zatrzymaniem Wojciecha Kwaśniaka, które nastąpiło tydzień później. Zatrzymanie Bartłomieja M. nad ranem 28 stycznia zbiegło się w czasie z artykułami „Gazety Wyborczej”, a nowe „Taśmy” miały zostać przyćmione zatrzymaniem byłego prezesa Orlenu. Choć Kaczyński podobnie, jak cały PiS, nie skomentował jeszcze tej sprawy, wykres wygląda zadziwiająco prawdopodobnie.

Obnażyli sposób działania PiS

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

  1. Na czele sluzb postawiono tych samych , którzy sprawdzili sie za rzadu Jarslawa Kaczynskiego. Po to PAD ułaskawil Mariusza Kaminskiego i jego zastępców , w trybie bezprecedensowym z naruszeniem deliktu konstytucyjnego. By wiernie wykonywali polecenia partii i wodza .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*