Ujawniono nieznany film z warszawskiego Getta. Izrael zrobi wszystko, by usunąć go z sieci!

nieznany film z warszawskiego Getta

Ostatni rok nie był dobry dla relacji polsko- izraelskich. Wszyscy pamiętamy jak po zaakceptowaniu przez polski rząd i Prezydenta ustawa o IPN wywołała gromkie oburzenie w środowiskach żydowskich. Jakby tego było mało, na nas Polaków usiłuje się zrzucić odpowiedzialność za słynne już na całym świecie obozy śmierci wybudowane przez Niemców na terenie naszego kraju, ale to nie wszystko.

Zrzucanie odpowiedzialności na Polaków za krzywdy wyrządzone Żydom podczas II Wojny Światowej to jedno, innym jest fakt próby zakłamania historii poprzez narzucanie narracji jakoby sami Żydzi nigdy nie kolaborowali z Niemcami. Jak przerażająco by to nie brzmiało, to tak właśnie było.

Podobnie niektórzy Polacy, Węgrowie, Rosjanie, Belgowie, Holendrzy czy Francuzi; każdy z tych narodów miał w sobie jednostki, z których nie jest dumny jednak nie wypiera ze świadomości faktów.

Podobnie z wcześniej wspomnianymi. Szereg dokumentów, filmów i zapisków świadczą o tym, że między innymi w warszawskim Gettcie Żyd był nie tylko ofiarą, ale bardzo często katem.

Film, który państwo obejrzycie mocno uderza w wybielającą politykę historyczną Izraela i na pewno spotka się z ostrą reakcją.

Film z warszawskiego Getta

Nagranie o którym mowa zostało umieszczone na Facebooku, na jednym ze stron typu Fanpage. Jeden z niewielu filmów, który w sposób ewidentny ukazuje czarne karty historii narodu żydowskiego podczas II Wojny Światowej.

– Nieznany dotąd film z warszawskiego getta. Bezcenny dowód na kolaborację żydów z Niemcami. – napisano w opisie filmu

Obawiamy się, że z racji tego że film opublikowany w sieci mocno uderza w politykę historyczną Izraela, będzie blokowany. Mamy nadzieję, że tak się jednak nie stanie. Jak widać pomimo upływu lat, II Wojna Światowa cały czas nie została przetrawiona przez rozszarpaną Europę i rozliczona zarówno finansowo jak i w sumieniach narodów.

WLOCIE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*