Brutalna BÓJKA uczennic. Walczyły na gołe pięści o pieniądze!

Brutalna BÓJKA uczennic

To się w głowie nie mieści! Kilkadziesiąt osób przyglądało się bójce dwóch 14-latek. Jakby tego było mało, część z nich kibicowała silniejszej dziewczynie i zachęcała do zadawania mocniejszych ciosów. Choć zdarzenie miało miejsce 6 lutego, to dopiero wczoraj wyszło na jaw. Do tej skandalicznej sytuacji doszło w Jeleniej Górze. Fakt24.pl dotarł do filmów i zdjęć z tej brutalnej ustawki. Jak się okazało, dziewczynki walczyły o pieniądze z zakładów, która wygra walkę.

Jak wynika z naszych ustaleń, dwie 14-letnie uczennice Szkoły Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze, Nadia i Wiktoria umówiły się przez media społecznościowe na pojedynek na gołe pięści. Areną walki było podziemne przejście pod aleją Jana Pawła II, a stawką pieniądze z zakładów. Informacja o bójce szybko dotarła do wielu osób. 6 lutego obie nastolatki pojawiły się w umówionym miejscu, a kibicowało im kilkudziesięciu uczniów z różnych szkół!

Dziewczynki, co widać na filmie, okładają się pięściami niczym zawodnicy MMA. Gdy Wiktoria (w niebieskiej bluzie) słabnie i przestaje się bronić, jej koleżanka Nadia niczym kat wymierza jej kolejne razy. Dziewczyna jest oszołomiona i nie wie, co się dzieje. W tym czasie tłum wiwatuje i domaga się kolejnych ciosów!

Na zdjęciu poniżej Nadia (w białej bluzie) bije Wiktorię. Tłum uczniów przygląda się bójce. Nikt jej nie przerywa.

W końcu, po prawie dwóch minutach brutalnej bójki, agresorka przestaje pastwić się nad swoją ofiarą. Chwilę później nagrywający całe zdarzenie uczeń, pokazuje poszarpaną i poranioną dziewczynę.

Po pięciu minutach uczniowie rozchodzą się, jakby nigdy nic się nie stało. I prawdopodobnie sprawa nie wyszłaby na jaw, gdyby nie obrażenia, jakich doznała Nadia. Dziewczyna trzy dni spędziła w szpitalu. Po tym, jak filmy z bójki trafiły do sieci, sprawą zajęła się policja.

O tej bulwersującej sprawie będziemy pisać więcej w trakcie dnia.

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

  1. Polska szkoł, na scianach krzyż, wiecej katechezy jak przedmiotow scislych, tylko nie uczy sie mlodych szacunku, empatii, kultury bycia, umiejetnosci godzenia róznic.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*