Wyciekła lista Sorosa! Oto jego zaufani posłowie! Jest tam 6 Polaków. Mamy nazwiska!

lista Sorosa zaufani posłowie

Do sieci wyciekł wewnętrzny, poufny dokument Georga Sorosa. Wykradli go hakerzy. Jest to lista tzw. ” pewnych sojuszników”. Znajduje się na niej sześcioro eurodeputowanych z Polski. Poza naszymi rodakami widnieją tam również inne nazwiska z krótkim opisem i danymi kontaktowymi.

Wśród pozostałych “zaufanych” Sorosa można odnaleźć Martina Schulza i Guya Verhofstadta.George Soros w latach 80/90 aktywnie uczestniczył i wspierał w Polsce reformy. Wiadomo, że do Polski przybył 8 maja 1988 roku, spotkał się wtedy z przedstawicielami reżimu komunistycznego.

Rozmawiał wówczas z Wojciechem Jaruzelskim, który to osobiście miał wtedy “przyklepać” pomysł powstania fundacji im. Stefana Batorego. Soros rozmawiał też z Mieczysławem Rakowskim.Fakty są takie, że fundacja powstała wcześniej, bo w 1987 roku w Nowym Jorku, ustanowiona aktem notarialnym i zalegalizowana w nowojorskim konsulacie Generalnym PRL.Żydowsko-węgierki miliarder poprzez fundację miał wspierać działania Michnika, Balcerowicza i Geremka.

Niedawno podmiot wspierany przez miliardera George’a Sorosa zainwestował ok. 17 mln dol. w Agorę, wydawcę „Gazety Wyborczej”.

Hakerzy ujawnili również w ostatnim czasie Panama Papers – zbiór poufnych dokumentów zawierających dane o spółkach w rajach podatkowych.

Soros na celowniku. Mimo to nadal “u steru”. Fox News ujawniło szokujące informacje na temat miliardera, jednak patrząc w dokumenty widać, że jest to wierzchołek góry lodowej. Sprawa nabiera tempa.

Wśród 226 eurodeputowanych odnajdujemy 6 osób ze świata polskiej polityki:

– Lidia Geringer de Oedenberg – dostała się z listy SLD

– Andrzej Grzyb z PSL – przy jego nazwisku odnotowano, że można go przekonać, by wypowiadał się na określone tematy i że jest “użytecznym przekaźnikiem” w swojej frakcji politycznej

– Danuta Jazłowiecka z PO

– Agnieszka Kozłowska-Rajewicz z PO, była pełnomocnik rządu ds. równego traktowania

– Bogusław Liberadzki, wiceprzewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej

– Róża Thun z PO

Wśród pozostałych “zaufanych” Sorosa można odnaleźć Martina Schulza i Guya Verhofstadta.

WLOCIE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

6 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*