Bomby nuklearne nad Polską!

Wasal lobby przemysłowo – zbrojeniowego z usraela Jacek Czaputowicz, domaga się od USA instalacji głowic nuklearnych w Europie i w Polsce. Ten MSZ upadłej polityki zagranicznej Polski, dosadnie kompromituje się w niemieckich gazetach, domagając się czegoś co w Europie amerykanie już mają. Chyba, że chodziło mu tylko o Polskę, na razie jeszcze USA nie zainstalowało wyrzutni broni jądrowej, ale Czaputowicz ,,bada” kraje europejskie co one na to, by w Polsce była amerykańska broń jądrowa, skierowana w wiadome terytorium.

Jak na razie nie ma komentarza w sprawie wypowiedzi Czaputowicza, ani Dudy, ani Morawieckiego ani ,,naczelnika”. Nie biegają po korytarzach sejmowych żadni politycy z żadnej partii, których obowiązkiem jest zajmować się takimi nadzwyczaj ważnymi tematami, ale w sprawie zajścia pod TVP wrzeszczą od rana wszyscy.

Mamy dokładnie te same czasy jak za Bieruta, tamci domagali się instalowania na terytorium Polski broni atomowej od sowietów i ich życzenie się spełniło. Spadkobiercy Bieruta czyli ich dzieci domagają się instalacji broni jądrowej też na terytorium Polski ale już z innej strony czyli od poprzednich wrogów Polski – USA. Wtedy kiedy była sowiecka broń atomowa na terytorium Polski, obecni nasi ,,przyjaciele” wtedy wrogowie wycelowali około 600 pocisków broni atomowej w terytorium Polski. Użycie tych sześciuset pocisków atomowych w terytorium Polski, zamieniło by w skały około 60% tego terytorium, zlikwidowało by około 50% naszego narodu.

Gdy spełni się życzenie dzieci tych rodziców od Bieruta z obecnej ekipy politycznej, gdy zainstalują w Polsce, obecni nasi ,,przyjaciele” amerykanie wyrzutnie z głowicami jądrowymi, skierowanymi w terytorium Rosji, to Rosjanie wycelują nie 600 głowic w terytorium Polski ale z 10, ale skutek będzie tragiczniejszy od tych 600 głowic amerykańskich, ponieważ technologie mają bardzo nowoczesną. Czaputowiczowi i jego mocodawcom chodzi o to, aby USA, Rosja i inne liczące się kraje odsunęły ewentualną wojnę od swoich terytoriów, od tego mają terytoria w podbitych krajach takich jak Polska, od tego mają takich pachołków jak obecna ekipa polityczna w Polsce. Zapowiedzi takie obecnej klasy politycznej, to kryminalizacja polityki, to próba świadomego zlikwidowania Polski, a Naród Polski może podlegać utylizacji. To mogą być takie efekty bezwzględnej służby wasali amerykańskich zainstalowanych nad Wisłą.

Prowadzona obecnie wojna medialna przeciwko Rosji z terytorium Polski, jest analizowana na Kremlu, rozmieszczanie broni jądrowej na terytorium Polski przeciw Rosji, jest bardzo wrogo odbierana w Rosji. Rosjanie w momencie swojego zagrożenia nie zawahają się nawet przez moment by użyć swojej broni jądrowej w terytorium Polski w przede wszystkim bazy wojskowe usraela, w lotniska, infrastrukturę energetyczną. Nie jesteśmy w stanie wygrać wojny z Rosją, ba nie jest w stanie wygrać wojny z Rosją usrael, oni o tym wiedzą, ale ich jątrzenie a nawet doprowadzenia do konfliktu zbrojnego w tym rejonie jest im na rękę, ponieważ z takiej wojny korzyść będą mieli ci co finansują wasali nad Wisłą. Oni dogadają się z Rosjanami, a Nas zostawia na spalonej ziemi.

Takie mogą być konsekwencje rządów zdrajców, bandy wrogów Polski, bandy głupców i ciemnoty, bandy karierowiczów i złodziei.

Przecież Rosja nie zrobiła nic wrogiego przeciw Polsce, nie rości sobie żadnych zmian terytorialnych, a Polska nie jest zadłużona w Rosji. Polska, nie znacjonalizowała żadnego majątku rosyjskiego na terytorium Polski, a więc nie ma żadnych podstaw prawnych, ani terytorialnych, by politycy w Polsce brnęli w imię interesów nie swoich do wojny z Rosją. Skonfliktowanie Polski z Rosją przez ,,naszych przyjaciół” z USA, jest wyjątkowo szkodliwy dla Polski i Polaków pod kątem bezpieczeństwa, gospodarki, ekonomii.

Ta banda szkodników z obecnej ekipy rządowej, rozdaje pożyczane pieniądze na lewo i prawo, finansuje przemysł zbrojeniowy amerykański i izraelski, zaciąga kredyty u bankierów lichwiarskich, zadłużając Polskę w imię interesów ,,prywaciarzy wojennych” z usraela, ponieważ ci ,,prywaciarze wojenni” gwarantują im władzę, a wiec pełne koryto, dostępne dla złodziei. Taką kreują nam przyszłość, a Polacy cieszą się z propagandy medialnej, jedni tańczą w rytm disco – polo a inni tańczą w rytm lobbystów Biedronia.

Niestety, ale My, na to wszystko swoim prześladowcom pozwalamy.

WRZODAK Z.

Więcej postów