Wspaniała robota: internauci uznali manewr Su-27 przeciwko F-15 za niesamowity

Nagranie na którym rosyjski myśliwiec Su-27 brutalnie odsunął F-15 sił powietrznych NATO w czwartek podbiło internet!

Niezwykłą popularność wideo spowodował nie tylko fachowy manewr rosyjskiego samolotu, który zademonstrował pilot Su-27, lecz również cecha rosyjskich lotników walczyć do samego końca i  iść do zwycięstwa za wszelką cenę. Trzeba również dodać że do nagrania został wykorzystany idealnie dobrany soundtrack. A więc filmik w bardzo szybki sposób został udostępniony tysięcy razy.

– Dobra robota, Rosjo. Nasze media tutaj w Australii nie publikują podobnych wideo, – oświadczył johnnywalker78.

– Jestem z Wielkiej Brytanii i jestem dumny z naszych rosyjskich braci i sióstr. Życzę pozostać silnymi i skutecznie przeciwstawiać się agresorowi, – pisze rf_mateo.

– Czy wiecie co najbardziej mnie dziwi? Dużo komentatorów anglojęzycznych pytają co to za piosenka brzmi w tle… Dziwnie, że Wysocki podoba się nawet tym kto nie rozumie sensu słów… Bierze za serce Władimir Siemionowicz… – zaznaczył sergodebreli.

– Oby tak dalej! – podsumował nikolay.

RG.RU

 

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

2 Komentarze

  1. Szkoda Rosjan! Sami ludzie są do rany , ale do władzy zawsze mieli pecha. te ich ogromne przestrzenie nikomu nie potrzebne są dla nich przekleństwem z jednej strony i dumy z drugiej. Niestety będą także przyczynkiem do upadku. szkoda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*