Żołnierze US Army stoją na trasie S3 przed Zieloną Górą. „Z ciężarówki odpadło im koło

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 21 stycznia, około godziny 17:00. Amerykańscy żołnierze jechali trasą S3 na odcinku pomiędzy Sulechowem, a Zieloną Górą. – Nagle z ciężarówki odpadło im koło – relacjonuje nasz czytelnik.

Kolumna samochodów ciężarowych jechała w kierunku Zielonej Góry. Około kilometr przed węzłem Zielona Góra – Północ jeden pojazd uległ awarii. – Z ciężarówki odpadło im koło – informuje czytelnik Bartosz.

Żołnierze zablokowali pobocze oraz część prawego pasa ruchu. Cały teren został oznakowany trójkątami ostrzegawczymi. Wojskowi próbują uporać się z problemem na własną rękę.

Ruch na trasie S3 jest dość spory. Na odcinku, gdzie zatrzymała się wojskowa kolumna występują nieznaczne utrudnienia w ruchu.

NEWSLUBUSKI.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

8 Komentarze

  1. Wiem ,znam to. W kraju ktorym mieszkam ponad 40lat stacjonowali u nas wojska USA.Najslabsze to ich te zolnierki. Do Polski wyslali Macierewiczowi najgorszy ,wyeksplotowany sprzet ,ktory nie dlugo mial byc zlomowany. A PIS sie cieszy. Zaden kraj NATOWSKI nie placi takiego haraczu dla Trampka jak Polacy. USA wie ze POLACY sie rozbroili, TO JEST BIZNES, a Jankesi wychodza z zalozenia,,,,pierdol brata swego az kapota spadnie z niego,,,,

  2. Najwyraźniej do PL przysłali sprzęt, który powinien byc przeznaczony dozłomowania. Widać jak bardzo w razie czego beda nas bronić! A my jeszcze będziemy płacić za ich obecnośc. Śmiech na sali.

  3. Czołgi Abrams stacjonujące w Polsce mają nadal kamuflaż pustynny. Rzuca to światło na ich ewentualną chęć obronności w razie godz W….a może te czołgi to jakieś atrapy z blachy tak że niby są.

Komentowanie jest wyłączone.