ZWYRODNIALCY z Polski skatowali w Brighton niemowlaka

z Polski skatowali niemowlaka

Niewiarygodne, że można zrobić coś takiego własnemu dziecku. Mający zaledwie 4 miesiące chłopczyk miał w sumie 28 złamań na całym ciele, w tym uszkodzone żebra, kolano oraz ręce. 22-letnia Aleksandra K. oraz 32-letni Adam J. zostali skazani na 8 lat pozbawienia wolności za znęcanie się nad swoim synem.

Zdaniem brytyjskich mediów, był to jeden z najbrutalniejszych przypadków stosowania przemocy wobec dziecka w ostatnich latach.

Okrucieństwo zwyrodniałych rodziców wyszło na jaw, kiedy dziecko zostało zabrane do szpitala w Brighton z podejrzeniem złamania ręki. Lekarze odkryli aż 28 złamań na całym ciele niemowlaka, kiedy zrobili mu zdjęcie rentgenowskie. W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa na miejsce wezwano policję. Dziecko zostało wtedy przekazane służbom opieki społecznej.

– To naprawdę przykra sprawa, kiedy ktoś znęca się nad bezbronnym dzieckiem. Jestem szczęśliwa, że teraz dziecko jest w dobrych rękach i należycie się rozwija, a obrażenia nie wpłyną na jego dalsze życie – przekazała Jenny Pietersen z Sussex Police.

Aleksandrę K. oraz Adama J., którzy zamieszkiwali w Hove, skazano za znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad swoim dzieckiem. Ten haniebny proceder trwał od listopada 2016 roku do lutego 2017 roku. Wyrok w ich sprawie zapadł w Sądzie Koronnym w Hove 15 stycznia.

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

  1. Pokazać ich twarze,podać adres zamieszkania w Polsce,pokazać ich twarz. Tych łajdaków. Koniec z litości wyróżnieniem.przed wtracaniem ich do więzienia dokonać 28 złamań jej i jemu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*