Trudno opisać słowami. KOSZMAR 20-latki spod Płońska. Bandyci zgotowali jej piekło

KOSZMAR 20-latki spod Płońska

Trudno opisać słowami koszmar, który przeżyła 20-latka z gminy Baboszewo (woj. mazowieckie). Jak donosi lokalny portal plonskwsieci.pl, kobieta została uprowadzona przez kilkuosobową grupę, w której znajdował się, między innymi były partner ofiary. Podczas porwania oprawcy bili swoją kobietę, gwałcili, a także próbowali sprzedać ją za cztery tysiące złotych do domu publicznego w Wołominie. Do tej pory w sprawie zatrzymano pięć osób.

Według portalu plonskwsieci.pl, 20-latka podczas porwania była bita i wywożona do lasu. Bandyci dwukrotnie ją zgwałcili, a także próbowali sprzedać za cztery tysiące złotych do domu publicznego w Wołominie.

Poszukiwania kobiety trwały od kilku dni. W końcu pod nieuwagę porywaczy udało jej się uciec. Pomoc wezwali okoliczni mieszkańcy.

Do tej pory w sprawie aresztowano trzech mężczyzn i dwie kobiety. Wśród zatrzymanych jest były partner 20-latki. Śledczy nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

W środę zarzuty usłyszał mężczyzna podejrzany o dokonanie podwójnego gwałtu na kobiecie. Pozostałe osoby oskarżone są o stosowanie gróźb, pobicie oraz usiłowanie sprzedaży, a także pozbawienie wolności ze szczególnym okrucieństwem.

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*