MAKABRYCZNA historia! Francuz zabity przez imigranta, który mieszkał u niego w domu. Zadał 28 ran kłutych!

Francuz zabity przez imigranta

Makabryczna historia w departamencie Indre-et-Loire. 56-letni mężczyzna został zabity w wyniku zadania 28 ran kłutych w swoim domu

Mężczyzna został zabity w wyniku zadania 28 ran kłutych w swoim domu w Joué-les-Tours (Indre-et-Loire). Informacja pojawiła się w połowie grudnia, a domniemany morderca to 22-letni imigrant z Wybrzeża Kości Słoniowej, który zamieszkiwał u ofiary, donosi La Nouvelle République.

Według regionalnej gazety, tragedia wydarzyla sie w nocy z 11 na 12 grudnia, ale ciało pięćdziesieciolatka znaleziono 17 grudnia w jego mieszkaniu.

Policjanci zostali zaalarmowani przez młodego mężczyznę, zaproszonego do wypicia drinka  przez imigranta z Wybrzeża Kości Słoniowej. W mieszkaniu “gość” zaskoczony dziwnym smrodem , przypadkowo spostrzegl nóż pełen krwi, a nastepnie odkryl ciało pod łóżkiem, uciekl z mieszkania całkowicie spanikowany i wezwal  policję.

Domniemany morderca, 22-letni migrant z Wybrzeża Kości Słoniowej, został oskarżony.

Oskarżony o morderstwo

Młody imigrant z Wybrzeża Kości Słoniowej został natychmiast aresztowany, oskarżony o morderstwo i umieszczony w areszcie przedprocesowym.

Motyw morderstwa należy jeszcze dokładnie zbadać. Póki co media informują, że ofiara którą był dyrektor centrum handlowego powiedział migrantowi, który u niego się schronił, aby opuścił mieszkanie i to wywołało atak agresji.

Młody migrant przybył do Francji w 2017 roku, jego wiza studencka wygasła, z powodu niepomyślnych wyników egzaminu.

MEDIANARODOWE.COM

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*