Prywatny DRAMAT Kaczyńskiego. Naprawdę smutne, bliska osoba opowiedziała wszystko

DRAMAT Kaczyńskiego

Jarosław Kaczyński przechodzi teraz przez bardzo trudne chwile. Widzą to zarówno jego bliscy, jak i przeciwnicy. Jedna z osób z bliskiego otoczenia prezesa zdradziła wszystko. Jarosław Kaczyński według wielu osób jest obecnie najważniejszym politykiem. Nie ma co się dziwić, ponieważ jest prezesem partii rządzącej, która ma parlamentarną większość. W takim wypadku odpowiedzialny za najważniejsze decyzje, które zapadają w Polsce. Jednocześnie jego partia przez wprowadzane ustawy i reformy znacząco straciła na poparciu. Bez wątpienia bardzo odbiło się to na Kaczyńskim, a do tego prezes bardzo mocno przeszedł śmierć posłanki Szczypińskiej. O jego problemach w wywiadzie opowiedziała prof.

Jarosław Kaczyński: Staniszkis powiedziała wszystko

– Współczuję Jarosławowi Kaczyńskiemu, który znalazł się w tragicznej sytuacji. Trudno go teraz atakować, ale można oskarżać – mówiła Staniszkis w rozmowie z portalem dziennik.pl Kaczyński zna się wraz ze Staniszkis od wielu lat i łączy ich wyjątkowa przyjaźń. Jednak profesor znana jest teraz jako jedna z głównych osób, które krytykują prezesa PiS. Według niej Kaczyński znalazł się w tragicznej sytuacji, ponieważ partia jest jego jedyną rodziną. – Tragizm polega na tym, że PiS jest jedyną rodziną prezesa. Odbudowując partię, chciał odbudować siebie. Najprawdopodobniej już wie, że to się nie udało – dodaje Staniszkis. Pani profesor sama przyznaje, że jest przerażona tym, co się dzieje wewnątrz PiS, jak i samego Kaczyńskiego. Według niej w tym wypadku zachodzi proces „destrukcji”, który przenosi się również na współpracowników Kaczyńskiego oraz najważniejsze instytucje państwowe.

Problemy Kaczyńskiego problemami rządu

Dodatkowo Staniszkis twierdzi, że problemy Kaczyńskiego odbijają się również na Mateuszu Morawieckim, który podporządkował się w całości prezesowi. Według niej premier powinien „rzucić ten rząd w diabły”. – Są zasady, że pewnych rzeczy się nie toleruje. On te zasady stracił – dodaje Staniszkis. W tym momencie wiele osób nie ma już wątpliwości, że Kaczyński naprawdę jest w bardzo złej formie. Jeżeli widzą to osoby, które znają go jak nikt inny i to od lat, to faktycznie coś musi w tym być.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

3 Komentarze

  1. Wcale mi go nie żal,jak był zdrowy i silny to był bezwzględny ,wszystko i wszystkich niszczył bez względu na wszystko .Kłamał i udowadniał wszystkim swoje kłamliwe racje choć by po trupach,nie liczył się z nikim.Przeżył śmierć pani Szczypińskiej ,wszyscy przeżywamy swoje tragedie i nikt się nad nami nie lituje bo i po co.”Jak se pościelisz tak się wyśpisz” ,panie pośle kaczyński.

  2. Wizja Kaczyńskiego naprawić Polskę była słuszna w sądach prokuraturze w administracji państwowej było za dużo układów . Ale nie znalazł żadnego uczciwego który by ich zastąpił.I zamienił na gorsze szumowiny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*