Jackowski PRZERAŻA przed marszem 11 listopada! Będzie strasznie

Jackowski

Krzysztof Jackowski znany jest z dziesiątek rozwiązanych spraw, w których o pomoc prosiła go nawet policja. Jednak teraz jasnowidz ostrzega Polaków przed poważnym niebezpieczeństwem, ale w tym przypadku, nie jest to wynik jego wizji. Krzysztof Jackowski w swoim filmach na portalu YouTube niejednokrotnie nawiązywał do wydarzeń politycznych w naszym kraju. Co więcej, jedna z jego przepowiedni dotyczyła przewrotu, który ma nastąpić jesienią tego roku. Aktualne wydarzenia i narastające napięcie w społeczeństwie zdają się potwierdzać to, co mówił jasnowidz. Co więcej, Jackowski otrzymał niepokojącą wiadomość od policjanta, która stawia to wszystko w zupełnie nowym świetle.

Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków

Ogólnopolski protest policjantów cały czas narasta na sile. Według danych podawanych przez media już nawet co trzeci funkcjonariusz udał się na zwolnienie chorobowe, co daje nam około 30 tysięcy policjantów na zwolnieniach.

Co więcej, sytuacja ta cały czas się pogarsza i przez braki kadrowe zamykane są niektóre posterunki. Już teraz policja potrzebuje wsparcia ze strony innych służb mundurowych, do których według Jackowskiego ma niedługo dołączyć wojsko. Jeżeli to się potwierdzi, to bardzo możliwe, że niedzielne marsze będą zabezpieczane przez policjantów i żołnierzy. Taka sytuacja i panująca aktualnie atmosfera jest niczym wybuchowa mieszanka, która do eksplozji potrzebuje jedynie iskry zapalającej.

Według Jackowskiego może to być idealny moment dla opozycji, która już niejednokrotnie starała się obalić PiS. Teraz gdy wszyscy zobaczyli po wyborach samorządowych, że partia Jarosława Kaczyńskiego chwieje się w posadach, to stała się idealnym celem. Dlatego jasnowidz ostrzega, że podczas obchodów święta niepodległości, może dojść do prowokacji wywołanej przez opozycję, która może rozpocząć prawdziwy pucz. Jackowski nie kryje swojej postawy, że popiera marsz niepodległości, ponieważ uważa to za wspaniały przejaw patriotyzmu i polskości. Jednocześnie prosi wszystkie osoby, które będą brały w nim udział o to, aby nie dały się sprowokować i wciągnąć się w polityczną wojnę pomiędzy rządem i opozycją. Jeżeli przeczucia jasnowidza się sprawdzą, to może nas czekać najgorętszy 11 listopada w historii naszego kraju.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

  1. Jaki jasnowidz ? Policja wydała dokument , że ten pan nie pomógł w rozpoznaniu żadnej sprawy . Czyli oszukał . Jak w każdej innej sprawie .Tacy ludzie żerują na naiwności i desperacji innych . Dają złudne nadzieje , albo wprowadzają zamęt w śledztwie . Powinno to być karalne. „Kto wprowadza w błąd organa ścigania podlega karze…..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*