„Była zbyt zajęta rozkładaniem nóg, żeby wychować dzieci”. Skandaliczny atak na Kaczyńską

Skandaliczny atak na Martę Kaczyńską

Marta Kaczyńska ma jednoznaczne poglądy. W swoich felietonach na bieżąco komentuje moralność Polaków, sugerując, że jest ona nierzadko skandaliczna. W ostatnim z nich opowiedziała, co myśli o świętowaniu Halloween w Polsce. Później, jej córka opublikowała zdjęcie w stroju – strasznym i wpisującym się tym samym w kult amerykańskiej tradycji. Internauci są wobec prawniczki bezlitośni. Marta Kaczyńska przekroczyła granicę? W ostatnim z felietonów skomentowała, co myśli o kultywowaniu Halloween w Polsce. W jej ocenie, amerykańska tradycja nie koresponduje z wiarą chrześcijańską i polską tradycją. Inne zdanie na ten temat ma zaś córka Kaczyńskiej, która wzięła udział w imprezie, na której wystąpiła w stroju przerażającej postaci.

Komentarze internautów są bezlitosne. Czy Marta Kaczyńska odniesie się do zarzutów?

– Niepokalana Marta, ultra-katoliczka dla której NAJWAŻNIEJSZE są wartości rodzinne była zbyt zajęta rozkładaniem nóg przed kolejnymi facetami, a nie wychowywaniem dzieci – pojawia się w Internecie.

– Kaczyńska mówi innym jak mają wychowywać dzieci, gdy sama sobie z tym wychowywaniem nie radzi – pojawia się dalej opinia. – Spoko, pewnie że może głosić poglądy, które podobno wyznaje, a nie umie ich w swojej rodzinie wprowadzić – pisze dalej internauta. – Ale umoralnianie innych, kiedy się samemu tego nie potrafi wprowadzić w swojej rodzinie, to idiotyzm. Takie jest moje stanowisko – czytamy kolejno.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

3 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*