CHAMSKI występ Cejrowskiego rozsierdził setki osób

CHAMSKI występ Cejrowskiego

Wojciech Cejrowski słynie z kontrowersyjnych ale i z chamskich zachowań. Do tej pory uchodziło mu to na sucho i mógł swobodnie robić za gwiazdę telewizji publicznej. Kilkaset osób wściekło się jednak na zachowania Cejrowskiego i poskarżyło się na niego do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Chodzi o program „Minęła dwudziesta” z 25 października. Tematem wieczoru była akcja Tęczowy piątek, która odbyła się 26 października. Kampania miała pozwolić poczuć się swobodnie w szkołach uczniom i uczennicom LGBT, a pozostałych uczyć tolerancji i otwartości. To oburzyło Cejrowskiego.

– Tęczowy piątek to atak pedofilski – orzekła gwiazda telewizji publicznej po czym dodała, że uczniowie są „szkoleni do zboczonych czynności seksualnych”. Na tym się nie skończyło. Od uczniów Cejrowski przeszedł bowiem do potencjalnych edukatorów, których nazwał „zboczonymi dziadami”. Żeby nikt nawet na chwilę nie zapomniał co podróżnik myśli o akcji, przez cały czas trzymał kartkę z napisem: „Rodzice, zadzwońcie do szkoły upewnić się, że obleśny dziad nie przyjdzie jutro molestować waszych dzieci”. Cejrowski jako gość telewizji publicznej czuł się swobodnie do prowadzący program nie tylko mu nie przerywał ale i przytakiwał.

Program oburzył członków stowarzyszenia „Miłość nie wyklucza”. Umieścili oni w sieci apel o to by widzowie protestowali przeciwko takim zachowaniom na antenie telewizji publicznej. Apel spotkał się z dużym odzewem. Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęło aż 466 skarg. KRRiT rozpoczęła w tej sprawie postępowanie.

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

8 Komentarze

Komentowanie jest wyłączone.