Skandal! Amerykański portal btnews.online kolejny raz szkaluje Polskę używając określenia „polski obóz śmierci”

Amerykański portal btnews.online kolejny raz szkaluje Polskę używając określenia „polski obóz śmierci”. Do chwili obecnej użył go w czterech artykułach. Wezwania Reduty pozostają bez reakcji.

W związku z tym zwracamy się z apelem do wysyłania wezwań do operatora internetowego SiteGround, który utrzymuje w swojej sieci portal btnews.online. Jednocześnie dziękujemy wszystkim wolontariuszom, którzy zgłaszali nam ten przypadek

Poniżej wzór wezwania w języku angielskim oraz jego tłumaczenie na język polski. Prosimy użyć w korespondencji wersji w języku angielskim.

Szanowny Panie Marinov,

Wzywam Pana jako administratora sieci serwisu https://btnews.online/ do blokady fałszywych i oszczerczych treści. Utrzymuje Pan serwis posługujący się językiem nienawiści do Polaków notorycznie używający określenia „Polish death camp”, które jest kłamstwem historycznym.

Obozy, o których pisze Btnews były niemieckie i znajdowały się na okupowanym przez Niemcy terytorium.

Wersja listu po angielsku.

Tytuł wiadomości (jeden do wyboru): A request to remove defamatory content I don’t agree! Request for correction on a website under your administration Please, delete the error There was no Polish camps in occupied Poland

lub inny, stworzony przez Państwa

Treść wiadomości:

Dear Mr. Marinov,

I urge you as the administrator of https://btnews.online/ website network to block false and slanderous content. You maintain a service that uses hate speech against Poles, notoriously using the term „Polish death camp”, which is a historical lie.

The camps Btnews writes about were German and were located on the territory occupied by Germany.

Sincerely,

Reduta Dobrego Imienia

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*