O tych przestępstwach nie usłyszysz w TVP

O tych przestępstwach nie usłyszysz w TVP

– Polskie suki, dziwki. Polaczków trzeba mordować – (…). Jedna z Polek poprosiła, by ich przepuścili. – Ty suko stąd nie wyjedziesz – Pozabijam Polaczków. Polska suko na kolana. Zabiję cię – krzyczał Volodymyr P.

Grzegorz Kijowski – piłkarz Garbarni Kurów – został zmordowany w połowie września 2017 roku. Ukrainiec zadał 10 silnych ciosów nożem. Serhii V. pod koniec września został skazany na dożywocie. „Smaku” sprawie doznaje fakt, że w Ukrainie ten 37-latek odbył już 15-letni wyrok za zabójstwo – informuje Dziennik Wschodni.

Źródło: https://www.dziennikwschodni.pl/lublin/ukraincy-brutalnie-zaatakowali-polakow-na-przejsciu-granicznym-jest-wyrok,n,1000228283.html

 – Polskie suki, dziwki. Polaczków trzeba mordować – mieli krzyczeć Ukraińcy. Jedna z Polek poprosiła, by ich przepuścili. – Ty suko stąd nie wyjedziesz – odparł jej Mykola T., jeden z oskarżonych. – Pozabijam Polaczków. Polska suko na kolana. Zabiję cię – tak do pasażerki peugeota miał krzyczeć 38-letni Volodymyr P., główny oskarżony w późniejszym procesie czytamy w Dzienniku Wschodnim. (…) – Zrobimy wam powstanie i będziemy was wyżynać – krzyczała Vira D., jedna z oskarżonych.

Volodymyr P., Konstanty V., Roman G. zostali skazani na rok więzienia w zawieszeniu na 3 lata i grzywnę 1 tys. zł. Sąd Okręgowy w Lublinie uznał, że zachowanie Ukraińców spełnia znamiona znieważania i stosowania przemocy z powodu przynależności narodowej. Łącznie wyrok usłyszało 7 obywateli Ukrainy: Volodymyr P., Konstanty V., Roman G. zostali skazani na rok więzienia w zawieszeniu na 3 lata i grzywnę 1 tys. zł. Muszą zapłacić również po 5 tys. złotych dwójce pokrzywdzonych. Oleg G. został ukarany karą 11 miesięcy wiezienia w zawieszeniu na 3 lata i grzywną 1 tys. zł. Na 8 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 3 lata i grzywnę 1 tys. złotych został natomiast skazany Mykola T. Viera D. dostała karę 8 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 2 lata i 700 zł grzywny; musi także zapłacić poszkodowanym 2 tys. zł. zadośćuczynienia. Wyrok usłyszała także Olha S.- 6 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 2 lata, 700 zł grzywny i 1,5 tys. zł zadośćuczynienia. – pisze Kurier Lubelski.

źródło: https://kurierlubelski.pl/hrebenne-atak-ukraincow-na-polakow-incydent-na-przejsciu-granicznym-jest-wyrok/ar/13558737

Śmiesznie niskie wyroki. Ukraińcy, którzy protestowali przeciwko zawieszeniu przez Polskę przepisów o małym ruchu granicznym, tym samym pokazali, że zawieszenie takich przepisów może nie było tak głupim pomysłem. Polecam wpisać w wyszukiwarkę internetową frazę: Ukraińcy, przemyt broni do Polski.

W Chełmie działał gang Ukraińców napadających na Polaków i torturujących ofiary rozgrzanym żelazkiem.

Ukraińcy pobili chłopaka w Oławie, ale sami też padają ofiarami pobić, np. we Wrocławiu pobito młodego Ukraińca, który zwrócił uwagę wandalom niszczącym klatkę schodową. W warunkach recydywy przestępstwa dopuścił się 22-letni Mariusz J., który pobił trzech Ukraińców, a jednego podpalił.

Tajemnicza jest również śmierć 20-letniego Ukraińca, podczas letniej imprezy plenerowej w jednej z wsi w woj. opolskim. Ciało odnaleziono w wodzie zupełnie przypadkowo, bo poszukiwano 3,5 letniego chłopca, którego na szczęście znaleziono. Nie wiadomo co robił, z kim przebywał, i czemu nie zgłoszono jego zaginięcia. W dodatku do dziś nie poznaliśmy przyczyn śmierci mężczyzny. Tymczasem takich uciszanych spraw na terenie Polski może być wiele.

NEON24.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*