Imigranci z Afryki zgwałcili Polkę i pobili jej męża. Reakcja części mediów… ZASKAKUJĄCA

Imigranci z Afryki zgwałcili Polkę

Włoska policja jest coraz bliżej ustalenia tożsamości sprawców napadu na parę polskich turystów w Rimini – podały media. Według tych informacji, śledczy dysponują już nazwiskami podejrzanych. Jak się okazuje są to osoby dobrze znane policji, obracające się w przestępczych kręgach, żyjących z handlu narkotykami i kradzieży. Tymczasem warto zwrócić uwagę, jak o całej sprawie informowała część mediów w Polsce.

W nocy z piątku na sobotę czterech napastników zaatakowało parę młodych polskich turystów na plaży w popularnej miejscowości nadmorskiej na północy Włoch. Kobieta została brutalnie zgwałcona, a mężczyzna dotkliwie pobity.

Media już w sobotę informowały o tym wydarzeniu. Niektóre stacje telewizyjne i serwisy zdawały się jednak początkowo, w ogóle nie zauważać tego tematu. Największe zdumienie budzi fakt, że o brutalnym napadzie, gwałcie i pobiciu Polaków w Rimini nie było choćby wzmianki w materiale najważniejszego serwisu informacyjnego stacji TVN.

„Gazeta Wyborcza” napisała o tym brutalnym ataku. Jednak na początku tekstu – jak i w tytule – nie precyzowała, kto stoi za napaścią i gwałtem. Zupełnie inaczej sytuacja wyglądała, gdy to Polak był sprawcą wypadku w Anglii.

 Nie inaczej pisał Onet. O sprawcach mogliśmy czytać jedynie, że to „prawdopodobnie cudzoziemcy”.

niezalezna.pl

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

  1. 3 listopada 2018 r.do budynków „Gazety Wyborczej”i Telewizji TVN wkroczyły oddziały szturmowe policji wyprowadzając personel,wyłączając urządzenia nadawcze ,rekwirując nosniki informacji.Po przesłuchaniu personelu wszyscy zostana wypuszczeni na wolność.Decyzją MSW na polecenie Prezydenta ABW dokonało likwidacji redakcji występujących przeciwko Państwu polskiemu.Działalność tych stacji była niezgodna z umowami o działalności ionformacyjenej ,a za tym rząd traktuje niedotrzymanie umów jako zerwanie całej współpracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*