„Ślubna” sesja zdjęciowa PRZY GROBIE łamie serca ludzi na całym świecie

"Ślubna" sesja zdjęciowa PRZY GROBIE

Członek Ochotniczej Straży Pożarnej Kendall James Murphy zginął ratując ludzkie życie. W listopadzie 2017 roku pojechał z kolegami na miejsce wypadku, gdzie został potrącony przez pijanego kierowcę. Pod koniec września 2018 roku Murphy miał wziąć ślub. Jego narzeczona Jessica Padgett włożyła tego dnia swoją suknię ślubną i udała się z rodziną na grób ukochanego. Tam powstały zdjęcia, które wzruszyły do łez internautów na całym świecie.

27-letni Kendall James Murphy wstąpił do Ochotniczej Straży Pożarnej w Montgomery stanu Indiana w 2016 roku. Wcześniej do jednostki należeli jego ojciec i dziadek. W listopadzie 2017 roku Kendall odebrał wezwanie do wypadku. Po dotarciu na miejsce tragedii wyszedł z auta i zaczął się przebierać. To właśnie wtedy został potrącony przez innego strażaka, który także odebrał wezwanie z centrali.

Sprawcą wypadku był Colby Blake – kolega Murphy’ego. Mężczyzna prowadził pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało, że aż dwukrotnie przekroczył dopuszczalny limit. Strażak usłyszał zarzuty w związku ze śmiertelnym potrąceniem przyjaciela, ale nie został jeszcze skazany.

Kilka miesięcy przed wypadkiem, Murphy oświadczył się swojej ukochanej Jessice Padgett. Para wyznaczyła datę ślubu na wrzesień, a Padgett kupiła już nawet suknię ślubną. Po śmierci ukochanego kompletnie się załamała. W trudnych chwilach mogła jednak liczyć na wsparcie rodziny.

" Its hard when you miss someone. But, you know, if you miss them you were BLESSED. It means you had someone special in your life, someone worth missing."

Publicată de Loving Life Photography pe Vineri, 5 Octombrie 2018

Jessice chciała uhonorować pamięć po Kendallu w szczególny sposób. O pomoc poprosiła Mandi Knepp z Loving Life Photography. Chciała by 29 września, wtedy kiedy miała stanąć na ślubnym kobiercu, fotografka zrobiła jej zdjęcia na grobie Kendalla. Efekt sesji można podziwiać na stronie Knepp. W wydarzeniu wzięli udział członkowie obu rodzin oraz ich znajomi, a scenografię stworzono przy użyciu rzeczy, które należały do strażaka – jego odzieży ochronnej i butów. Historia Jessiki poruszyła internautów na całym świecie, a post ze zdjęciami Knepp udostępniło do tej pory 23 tys. osób.

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.