Agata Duda nie wytrzymała nerwowo. Na nagraniu widać, jak kpiła z Polaków w USA

Agata Duda nie wytrzymała nerwowo

Para prezydencka zdaje się coraz gorzej znosić krytykę. Andrzej i Agata Dudowie nie potrafią utrzymać nerwów na wodzy, gdy spotykają protestujących, którzy przeważnie skandują słowo „konstytucja”. Tak było w tym tygodniu w Nowym Jorku, gdzie małżonka prezydenta wykonywała dziwne gesty wobec demonstrujących Polaków. A takich przypadków było ostatnio więcej.

https://twitter.com/m_ql2_8/status/1044842050322124800?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1044842050322124800&ref_url=https%3A%2F%2Fnatemat.pl%2F250141%2Cfilm-agata-duda-macha-do-skandujacych-konstytucje-w-nowym-jorku

Na nagraniu udostępnionym przez internautę na Twitterze widzimy Agatę Dudę, która wykonuje ironiczne gesty w stronę skandujących „konstytucja”. Przypominają one dyrygowanie tłumem w rytm okrzyków. Film najprawdopodobniej – tak twierdzi internauta – pochodzi z Nowego Jorku. I zapewne ma rację: na oficjalnych zdjęciach na stronie prezydent.pl widzimy Agatę Dudę w takiej samej sukience jak na zamieszczonym nagraniu.

Internauci nie zostawiają na pierwszej damie suchej nitki. „Bezsilność, frustracja? Ona też ma już objawy załamania nerwowego”; „Kpi z ludzi którzy protestują wobec łamania konstytucji”; „Oj słabo z nerwami w pałacu prezydenckim; Strugają wariatów…taka taktyka przed końcem kadencji będzie tego jeszcze więcej” – to tylko przykłady łagodniejszych komentarzy.

Są jednak i tacy, którzy zdają się bronić pary prezydenckiej. „A teraz cofnijmy się i powiedzmy kto zaczął ten spór, kto pierwszy złamał konstytucję? Hę?” – napisał użytkownik Twittera.

Słowo „konstytucja” zdaje się źle działać na Agatę Dudę. Podobnie zachowała się, gdy mijała protestujących Polaków w Australii. Odwróciła się i zaczęła szyderczo klaskać. Pokazała to na Twitterze społeczność Polaków w Australii.

Podobne gesty w wykonaniu Andrzeja Dudy zostały zarejestrowane przez internautów przed kilkoma dniami.

Jaś Fasola kręci nową komedię?

Publicată de Radek Figura pe Marţi, 18 Septembrie 2018

RAFAŁ BADOWSKI, NATEMAT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*