Wspolpracownik Dudy szczerze o ALKOHOLU w pałacu prezydenckim!

Krzysztof Szczerski szczerze opowiedział o prezydencie – jego zachowaniach, stylu polityki Andrzeja Dudy. Wyznał także całą prawdę o ilości alkoholu spożywanego przez głowę państwa.

Prezentujemy część rozmowy Krzysztofa Szczerskiego z Super Expressem :

Ciekawa była też historyjka, którą Krzysztof Szczerski opowiedział na koniec wywiadu, dla „rozluźnienia atmosfery”. Minowiecie minister został zapytany o to, czy zgadza się ze słowami Adama Hofmana, że prezydent powinien przestać uprawiać politykę salonową, a wrócić do tego, co dało mu zwycięstwo, czyli wyjść do ludzi. Szczerski przyznał, że prezydent zyskuje, gdy jest między ludźmi, ale nie zgadza się z tym, że Duda uprawia politykę samolonową, bo bardzo często spotyka się z Polakami poza Pałacem Prezydenckim: – To nie jest prezydent pałacowy – ocenił.

I tu pojawiła się zabawna opowiastka: – Tak mało dzieje się w Pałacu Prezydenckim, że nawet piwo się przedatowało. Ostatnio któryś z gości pana prezydenta chciał napić się piwa i okazało się, że jedyne dwie butelki, które były kupione na początku kadencji już się przedatowały.

WYBORCZA24.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*