Będzie DESAKRALIZACJA Jana Pawła II

Mamy skandaliczne zaniechania pontyfikatu Jana Pawła II, jeśli chodzi o skandale z udziałem księży pedofilów. Największe dotyczą m.in założyciela Legionistów Chrystusa, ojca Marciala Maciela Degollado czy austriackiego kardynała Hansa Hermanna Groëra. Nie wierzę, że papież nie wiedział – mówił w programie „Tomasz Lis.” Artur Nowak, autor książek o ofiarach księży pedofilów – informuje Newsweek.

– Kardynał Dziwisz do tej pory nie odpowiada na żadne pytania amerykańskich dziennikarzy. A są one stawiane bardzo jasno – pytają o łapówki, które Legionista Chrystusa Marcial Degollado wręczał za spotkania z Janem Pawłem II jego głównym współpracownikom. I tutaj wymienia się m.in. kard. Dziwisza. Degollado ma na swoim koncie kilkanaście przestępstw na tle seksualnym. Nie wiemy na ile papież o tym wiedział. Wiem, że to będzie bardzo bolesne dla Polaków, ale prawda nam się należy – mówił w programie „Tomasz Lis” Artur Nowak.

NEWSWEEK

 

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

18 Komentarze

  1. Lis powinien się leczyć, z nienawiści umrze i pies na jego grób nie nasila. Obraz całej jedności Polskiej burzy, powinien się zrzec obywatelstwa bo dla mnie nie jest już Polakiem.

  2. Według Apokalipsy Sw. Jana ten papież nigdy nie był święty, wprost przeciwnie-Apokalipsa nazwywa go „bestią”. Na temat papieża jest w Apokalipsie dużo więcej szokujących informacji. Jest on Pierwszym Jeźdćem Apokalipsy czyli zwodzicielem -oszustem. Apokalipsa ostrzega także, że jego kult zostanie wykorzystany w Epoce Antychrysta i będzie czynił fałszywe cuda.Może Polakom wreszcie otworzą się oczy? Ale najpierw trzeba napisać porządny artykuł.

  3. Według Apokalipsy Sw. Jana ten papież nigdy nie był święty, wprost przeciwnie-Apokalipsa nazwywa go „bestią”. Na temat papieża jest w Apokalipsie dużo więcej szokujących informacji. Jest on Pierwszym Jeźdźcem Apokalipsy czyli zwodzicielem -oszustem. Apokalipsa ostrzega także, że jego kult zostanie wykorzystany w Epoce Antychrysta i będzie czynił fałszywe cuda.Może Polakom wreszcie otworzą się oczy? Ale najpierw trzeba napisać porządny artykuł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*