Polacy zaginieni w Niemczech. Czy ich widziałeś? Każda informacja jest cenna w poszukiwaniach!

Co jakiś czas słyszymy o poszukiwaniach Polaków zaginionych zagranicą – takie historie często kończą się szczęśliwie, a poszukiwana osoba znajduje się cała i zdrowa w ciągu kilku dni. Niestety, nie każde zaginięcie ma swój happy end. Niekiedy poszukiwania trwają latami, a pomimo wielu sygnałów i poszlak, zagadka pozostaje nierozwiązana. Wyjazd na wakacje lub do pracy – taki często jest początek historii zaginięć Polaków zagranicą. Oprócz rodziny i policji, poszukiwaniami zaginionych w Niemczech i innych krajach zajmuje się nieoceniona Fundacja ITAKA. Jeśli masz jakiekolwiek informacje o osobach, których poszukuje ITAKA, skontaktuj się z nią! Twoja informacja może uratować czyjeś życie. 

Fundacja ITAKA odnalazła już ponad 12 tysięcy osób i nigdy nie ustaje w poszukiwaniach osób zaginionych – nawet kiedy policja zamyka sprawę i umieszcza ją w swoich archiwach, ITAKA dalej pracuje. To organizacja pozarządowa, która w swojej pracy zajmuje się poszukiwaniami osób zaginionych zarówno w Polsce, jak i za granicą. Spośród zaginionych zagranicą, Fundacja ITAKA poszukuje 11 osób, które zaginęły tylko w tym roku – wszystkich zaginionych, których ostatnie miejsce pobytu było poza Polską i poszukuje ich ITAKA jest aż 284. 

Wśród poszukiwanych osób, sporo jest tych, których ostatnim miejscem pobytu były Niemcy. Nie ma się czemu dziwić – to sąsiadujący z naszym kraj, do którego każdego roku wiele osób wyjeżdża w celach zawodowych lub prywatnych. Zobacz poszukiwane przez ITAKĘ osoby, który ostatni raz były widziane na terenie Niemiec. Jeśli widziałeś kogoś z nich lub masz o którejś z tych osób jakiekolwiek informacje, koniecznie skontaktuj się z Fundacją! To może przyczynić się do przełomu w poszukiwaniach, a nawet ocalić czyjeś życie! 

    

 

Kontakt z Fundacją ITAKA:

telefon: 116 000 lub 22 654 70 70

adres e-mail: [email protected] 

Więcej postów