Grecka wyspa oferuje nietypową pracę z darmowym mieszkaniem!

Jesteś miłośnikiem kotów? Ta praca na greckiej wyspie Syros jest dla ciebie! 

„God’s Little People Cat Rescue” oferuje pracę dla opiekuna 55 kotów na greckiejwyspie Syros. Kocie Sanktuarium zapewnia bezpłatne zakwaterowanie z widokiem na Morze Egejskie i pracę w rajskiej scenerii. Oczywiście jest też wynagrodzenie!

Wymagania? Trzeba kochać koty!

„God’s Little People Cat Rescue” szuka kogoś powyżej 45 roku życia – osoby odpowiedzialnej, rzetelnej, uczciwej, cierpliwej i mającej serce ze złota.

Jak się jednak okazuje praca na greckiej wyspie Syros nie będzie należała do najlżejszych. Chętna osoba będzie musiała zaopiekować się 55 kotami. Dodatkowym atutem będzie umiejętność łapania pół-dzikich kotów i wiedza z zakresu kociej psychologii. Kandydat na „zaklinacza kotów” musi znać się na diecie i opiece nad zwierzętami. Przyda się również prawo jazdy, jako że obowiązkiem kandydata będzie wożenie zwierząt do kliniki weterynaryjnej.

Chociaż ogłoszenie „God’s Little People Cat Rescue” zostało opublikowane na facebooku na początku tego miesiąca, to już przykuło wiele uwagi. Jak donosi właścicielka kociego sanktuarium Joan Bowell – z firmą skontaktowało się już ponad 200 osób.

WP.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*