Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na piątek 3 sierpnia 2018 r. Co gwiazdy planują na piątek?

Horoskop dzienny na piątek, 3 sierpnia 2018 r. Gwiazdy zdradzą, jaka przyszłość jest Ci zapisana na piątek, 3 sierpnia, gdy słońce jest w znaku Lwa. Jakie tajemnice kryją w sobie gwiazdy na trzeci dzień sierpnia 2018 roku? Sprawdź horoskop dzienny na piątek 3.08.2018

Horoskop na piątek dla osób spod znaku BARAN

21.03-19.04

Bierzesz na swoje barki zbyt wiele, nie czujesz tego? Za chwilę stracisz i energię, i motywację do działania. Podziel się obowiązkami, korona ci z głowy nie spadnie. Pod koniec przyszłego tygodnia czeka cię miła niespodzianka.

Horoskop na piątek dla osób spod znaku BYK

20.04-22.05

Nie roztrząsaj tego, co się stało, bo czasu nie cofniesz. Zastanów się raczej, jak postępować, żeby podobna sytuacja już się nie powtórzyła. Dodatkowych nerwów nie potrzeba ani tobie, ani bliskim. Nastaw się pozytywnie.

Horoskop na piątek dla osób spod znaku BLIŹNIĘTA

23.05-21.06

Nie ma sensu oburzać się na coś, na co nie masz wpływu. Zaciśnij zęby i rób to, co do ciebie należy. Poza tym zastanów się nad miłą rozrywką w nadchodzący weekend. Potrzeba ci chociaż niewielkiej chwili relaksu.

Horoskop na piątek dla osób spod znaku RAK

22.06-22.07

Wiesz, jak to jest z tymi, którym zależy za bardzo? Po pewnym czasie zostają z poczuciem małej wartości i wielkiej frustracji. Nie dopuść do tego, nie zapominaj o sobie. Na początku tygodnia czeka cię spotkanie z Wodnikiem.

Horoskop na piątek dla osób spod znaku LEW

23.07-23.08

Wielkie przygotowania i… wielka klapa. I tak czasem bywa. Ale nie zrażaj się, nie stało się nic, czego nie można by było naprawić. Zrób rachunek sumienia, bo może nie postarałeś się odpowiednio.

Horoskop na piątek dla osób spod znaku PANNA

24.08-22.09

Nareszcie i dla ciebie przyszedł czas planowania wakacyjnego wyjazdu. Tylko trudno w takiej atmosferze skupić się na pracy, którą przed urlopem trzeba jeszcze wykonać. Dlatego postaraj się stłumić entuzjazm i skupić na chwilę.

Horoskop na piątek dla osób spod znaku WAGA

23.09-22.10

Samym myśleniem niewiele zdziałasz, potrzeba odrobiny przedsiębiorczości. Wiadomo, pierwszy krok zawsze jest stresujący, ale z każdym kolejnym będzie już łatwiej. Dlatego nie zrażaj się, próbuj.

Horoskop na piątek dla osób spod znaku SKORPION

23.10-21.11

Wszyscy mają nadzieję, że wreszcie wyjdziesz ze skorupy, którą przez ostatnie tygodnie z zaciętością budowałeś wokół siebie. Pewnie, nie zawsze trzeba mieć ochotę na kontakty międzyludzkie, ale nie rezygnuj z nich całkowicie.

Horoskop na piątek dla osób spod znaku STRZELEC

22.11-21.12

Twoje pomysły zawsze były wysoko ocenianie przez szefostwo, dlatego tak mocno dotknęła cię negatywna opinia. Musisz nauczyć się przyjmować krytykę. Powinna motywować, nie podcinać skrzydła.

Horoskop na piątek dla osób spod znaku KOZIOROŻEC

22.12-19.01

Twoje zachowanie budzi coraz większy niepokój otoczenia. Ale jeśli ty uważasz, że wszystko jest w porządku, niczego nie zmieniaj. Najważniejsze to być w zgodzie z samym sobą. Nie musisz postępować według widzimisię innych.

Horoskop na piątek dla osób spod znaku WODNIK

20.01-18.02

Najbliżsi bywają denerwujący, to jasne. Zwłaszcza gdy przebywa się z nimi na co dzień. Jednak postaraj się brać poprawkę na różne okoliczności i puszczać wiele rzeczy mimo uszu. Będzie zdrowiej, spokojniej.

Horoskop na piątek dla osób spod znaku RYBY

19.02-20.03

Twoja walka wreszcie zaczyna przynosić efekty. Może nie będą one od razu spektakularne i powalające, ale na początek dobry i niewielki sukces. Nie spoczywaj na laurach, bo nic więcej nie osiągniesz. A wiele przed tobą.

DZIENNIKLODZKI.PL

Więcej postów