Kukiz wydał za mąż córkę! Julia Kukiz powiedziała sakramentalne „tak”! [zobacz zdjęcia]

Ach, co to był za ślub… Wielkie szczęście w rodzinie Pawła Kukiza (55 l.)! W sobotę w Kościele pod wezwaniem Św. Piotra i Pawła w Namysłowie (woj. opolskie) polityk wydał swoją najstarszą córkę Julię (27 l.) za mąż!


O tym, że Julia Kukiz wychodzi za mąż „Super Express” poinformował kilka miesięcy temu jako pierwszy.
Uroczystość zaczęła się po południu, a druhnami panny młodej były jej młodsze siostry: Hania (18 l.) i Pola (24 l.). To Pola zresztą wcześniej pomagała Julii znaleźć wymarzoną suknię ślubną. I ta misja się powiodła, wszak panna młoda w cudnej, długiej sukni oraz tradycyjnym welonie przykuwała uwagę. Dumny z córki tata – coby tradycji stało się zadość – poprowadził 27-latkę do ołtarza.


Radości i zachwytów nie było końca, a goście na ślub zjechali z różnych zakątków Polski. Później zaś rozpoczęło się wesele. Jak pochwaliła się w mediach społecznościowych Pola Kukiz, to jej udało się złapać bukiet! Następnego dnia zaś odbyły się poprawiny. Cała uroczystość była okryta nimbem tajemnicy. Spokoju wszak pilnowali ochroniarze, skrupulatnie obserwujący, czy nikt niepowołany nie robi zdjęć. Nawet o samym panu młodym nic nie wiadomo, bowiem Julia jak oka strzeże swej prywatności.


Podczas kościelnej uroczystości Paweł Kukiz był wyraźnie uradowany i rozpromieniony. I może być bardzo dumny ze swej pięknej latorośli. Julia jest bowiem zdolną graficzką, ukończyła Uniwersytet Wrocławski. Młodej parze składamy gratulacje!
SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*