Sopot: PIJANY Niemiec pobił Polaka bo wszedł do hotelowego JACUZZI! „Polski BRUDAS ma być oddzielnie!”

Złamany nos, wyzwiska i tłum gapiów – tak wyglądało popołudnie w luksusowym hotelu w Sopocie.  Nic nie zapowiadało tragedii a poszło o wejście do jacuzzi…

Będący pod wpływem alkoholu niemiecki turysta przebywał w jacuzzi jednego z najdroższych sopockich hoteli, po jakimś czasie do mężczyzny chciał dołączyć polski gość hotelu – Niemiec kategorycznie zabronił mu wejścia – nie poskutkowało, w ruch poszły wyzwiska i pięści.

„Ten Niemiec najpierw popchnął faceta gdy ten wchodził do wody a następnie próbował siłą usunąć z jacuzzi krzycząc po niemiecku „WYPIER*ALAJ BRUDASIE”. „NIE MASZ PRAWA WSTĘPU DO MNIE! „UMYJ SIĘ!”.  – relacjonuje jeden ze świadków.

„Jakie pobił? Wyrzuciłem brudasa bo się pchał na siłę a czułem, że śmierdzi potem. Powinien się umyć, ale i tak był niezadbany więc może lepiej niech kąpie się w tym brudnym morzu a nie wchodzi do jacuzzi, myślałem, że w dobrym hotelu nie spotkam niedomytych.”

Do dramatu doszło w tym jacuzzi.

Doszło do szarpaniny, Polak został mocno pobity i wyrzucony z wody na posadzkę. Interweniowała ochrona oraz policja. Trwają ustalenia, czy poza pobiciem można podciągnąć Niemieckiego turystę pod atak na tle rasistowskim.

 „Będziemy oskarżać tego pana także o atak na tle narodowościowym” – powiedział komendant Sopockiej  policji – Eugeniusz Miszczak.

INNYEXPRESS.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*