SKANDAL! „Polacy to NIEDOMYTE,WULGARNE PROSTAKI” – wywiad z Szejkiem.

„Polacy to NIEDOMYTE,WULGARNE PROSTAKI” – wywiad z Szejkiem.

Młody arabski szejk Mohammad Ali Ben Zin w wywiadzie dla „The Telegraph” poruszył temat Polski – jego słowa nie spodobają się większości z nas..

 „Polska? To dziwny kraj – piękne kobiety, które chętnie gościmy na jachtach – za pieniądze zrobią wszystko. A Polscy mężczyźni – no to jest dramat, zawsze niedomyci, ubrani w jakieś łachmany, wulgarni, nadużywający alkoholu i prostaccy.  Wiecznie żrą tłuste, wieprzowe dania i popijają najtańszym alkoholem – bo ich nie stać.Poza tym szczerze mówiąc są po prostu  niezbyt urodziwi. A my – kulturalni, z pieniędzmi, zawsze dobrze ubrani, z klasą – i pomyśleć, że oni się z nas śmieją…”

INNYEXPRESS.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

19 Komentarze

  1. Spaczony arabski koziojebco, to że pierdolisz swoje kozy na jachtach i lazisz w sukience, jedyne co mogę napisać to, że jesteście wyrzutkami społeczeństwa, jesteście jebanymi pedofilami i dodatkowo zeofilami, tak jestem Polakiem i się tego nie wypieram a ty wpierdalasz wieprzowine i twierdzisz że twój śmierdziacy Allah nie widzi. Umyj dupsko po sraniu i później ta sama ręką wymyj twarz i nalej sobie wody do ust aby mordę wypłukać po wylizaniu kozy. ARABY NA WIELBŁĄDY. POZDRO OD POLAKÓW.

  2. Szanowni Panowie, ro ma być dyskusja, a nie słowa z rynsztoka. Ten szejk urodził się w pałacu szejka, gdzie ma do dyspozycji pełno płatnych ladacznic, i kompletnie nie ma pojęcia, jak żyje reszta poddanych szejka. Trudno żeby tzw. hydraulik z Polski, w czasie swojej pracy, wyglądał jak ten pajac, który uważa siebie za idealnego mężczyznę. To jest taka pluskwa, co żyje ludzkim kosztem. Gdyby wszyscy chcieli żyć sposobem szejka, to ludność dawno by wymarła, bo nie miałby kto orać, siać, zbierać plony i robić z nich żywność, z której korzystają – bez wysiłku i ograniczeń – takie szejki. Tego samca tudno porównać nawet z małpą, bo ta sama szuka pożywienia i wdrapuje się na palmy,by znaleźć banana, a jemu wszystko podstawią pod nos i nakarmią jak prosię. DO ŁOPATY,ALBO DO PIECA Z GAZEM ZAGONIĆ TAKICH SZEJKÓW,BO SĄ GORSI OD TRUTNI,KTÓRE – PO ZAPŁODNIENIU PARTNEREK – NATYCHMIAST GINĄ, A TEN TRUTEŃ, DLA SWOJEJ WYGODY, UPOKARZA LUDZI PRACY.

  3. fakt Polacy śmierdzą , nie myją się po siłowni i wkładają na spocone ciało ciuchy , w których przyjechali tramwajem i wracają , jesteśmy śmierdzielami , połowa ludzi kąpie się w sobotę …

  4. Zapytajcie go ile kobiet z jego kraju i jego wyznania robi to za pieniądze w krajach muzułmańskich w Indonezji Malezji Arabii saudyjskiej nawet w Dubaju i się tym nie chwali w porouwnaniu do nie licznych jednostek kobiet ze wschodniej Europy które są zadbane a nie grube jak ich kobiety siedzące w domu w kapturze -, zapytajcie go gdzie był w latach 60 tych zanim mu „ Białas „ ropę wydobyli z pod dna morza – szarżował jak. Rudny skunks na wielbłądzie z maczeta i porywał obok przepływające statki z żółtymi zębami jak jego pustynia a teraz je sobie wybieli i błyszczy bo mu się ropa z kranu leje jego historia nawet nie może się starać porównywać z europejska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*