LIST DO REDAKCJI: Zero tolerancji dla LGBT w wojsku (WIDEO)

LIST DO RADAKCJI: Zero tolerancji dla LGBT w wojsku

Jestem zgodna z Donaldem Trumpem – osoby LGBT nie będą mogły służyć w armii jakiegokolwiek państwa. Bo wojsko musi być skoncentrowane na „zdecydowanym i przytłaczającym zwycięstwie”, a nie terapiach hormonalnych a innych bzdurach.

Według wojskowych danych w amerykańskiej armii służy obecnie nawet 12540 osób transpłciowych, a 7390 jest w rezerwie. Badania wykazały też, że rocznie z powodu zmiany płci zakłóconą zdolność do służby będzie wykazywało od 129 do nawet 729 żołnierzy.

„Po konsultacji z moimi generałami i ekspertami wojskowymi proszę o przyjęcie do wiadomości, że rząd USA nie będzie pozwalał osobom transpłciowym na służbę w armii USA w jakimkolwiek charakterze, ani akceptował ich” – napisał Donald Trump na Twitterze.

Jak dodał, „Nasze wojsko musi być skoncentrowane na zdecydowanym i przytłaczającym zwycięstwie i nie może być obciążane ogromnymi kosztami medycznymi oraz przerwami w służbie, które spowodowałyby osoby decydujące się na te zmiany”.

Ale mimo to od 1 stycznia 2018 r. do amerykańskiej armii przyjmowano osoby transseksualne.

To zielone światło dla transseksualistów w Wojsku Polskim. Już opublikowano przygotowany przez MON projekt nowego rozporządzenia w sprawie orzekania o zdolności do czynnej służby wojskowej oraz trybu postępowania wojskowych komisji lekarskich w tych sprawach.

Mam nadzieję że Polska jest naprawdę państwem opartym na wartościach i mi nie będą broniłi pedał z lezbijką.

KINGA ZAJĄC

Od redakcji: Poglądy autorów felietonów, komentarzy i artykułów publicystycznych nie zawsze są tożsame z poglądami redakcji dziennik-polityczny.com

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

4 Komentarze

  1. Lesby i pedzie jeszcze jakoś zniosę choć mam poważne wątpliwości co do ich przydatności bojowej. Niech będzie. Mogą być operatorami dronów bojowych. Z joystickiem w łapie, w budzie na jakimś zadupiu. Stanowcze nie dla biseksualnych i transów. Rafalali w mundurze nawet mój tolerancyjny czerep nie zniesie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*