SKANDAL! Policja zatrzymała amerykańskich żołnierzy

SKANDAL! Policja zatrzymała amerykańskich żołnierzy

Rumuńska policja zatrzymała żołnierzy USA z bazy antyrakietowej Deveselu, którzy urządzili bójkę przed klubem nocnym w mieście Krajowa, podaje kanal DIGI24.

Siedmiu amerykańskich żółnierzy z bazy wojskowej w Deveselu  trafili do komisariatu policji wskutek urządzonej przez nich bójki na ulicy miasta Krajowa. W nocnym klubie żołnierze wypili za dużo alkoholu, lecz odmówili zapłacenia rachunku i opuścili klub. Ochroniarze klubu dopędzili złoczyńców, rozpoczęła się bójka. Bijatyka trwała na zewnątrz obiektu. Niedługo potem wkroczyła policja, która zatrzymała siedem osób.

Według licznych świadków Amerykanie prowadzili się agresywnie również w stosunku do funkcjonariuszy, którzy próbowali uporządkować sytuację. W wyniku żołnierze zoslali zatrzymani i dostarczeni do Komisariatu Policji dla przesłuchania.

Według danych policji, pięciu uczestników bójki otrzymali mandat za zakłócanie porządku publicznego, trzej z nich to oficerowie.

Jak podaje przedstawiciel Marynarki Wojennej USA, podczas incydentu żołnierze USA byli w cywilnym ubraniu, a wydarzenie miało miejsce poza czasem służby. W chwili obecnej prowadzone jest śledztwo wyjaśniające okoliczności zdarzenia.

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.