Zbiorowy gwałt z udziałem Ukraińców. Nowe SZOKUJĄCE fakty

Zbiorowy gwałt z udziałem Ukraińców. Nowe SZOKUJĄCE fakty

Prokuratura Rejonowa w Lubinie prowadzi śledztwo w sprawie gwałtu zbiorowego, do którego miało dojść w nocy z 10 na 11 marca w Biedrzychowej pod Polkowicami. Poszkodowaną jest młoda kobieta – podaje gazetawroclawska.pl.

Do zdarzenia miało dojść w jednym z prywatnych mieszkań w Biedrzychowej. Sprawców gwałtu już zatrzymano. – Po zgłoszeniu przestępstwa policjanci Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach natychmiast przystąpili do działań – powiedział nam st. sierż. Przemysław Rybikowski po oficera prasowego polkowickiej policji.

– W przeciągu kilkudziesięciu minut nasi policjanci zatrzymali sześciu mężczyzn. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie tym osobom zarzutów oraz dał podstawy dla sądu do zastosowania wobec nich środków zapobiegawczych – dodaje policjant.

Jak potwierdziła informacje prokurator Tkaczyszyn, oskarżeni o gwałt zbiorowy to Ukraińcy, natomiast wśród osób oskarżonych o nieudzielenie pomocy kobiecie są obywatele Polski.

Zatrzymani obywateli Ukrainy, to żołnierze ze strefy, tak zwanej ATO (operacji antyterrorystycznej), którzy przyjechali do Polski na rehabilitację.

Zbiorowy gwałt z udziałem Ukraińców

Ze względu na delikatny charakter sprawy śledczy nie chcą podawać zbyt wielu szczegółów dotyczących prowadzonego śledztwa. – Jesteśmy na początkowym etapie śledztwa – mówi Lidia Tkaczyszyn. – Za gwałt sprawcom może grozić kara nie mniejsza niż trzy lata więzienia. Natomiast za nieudzielenie pomocy poszkodowanej oskarżonym grozi kara pozbawienia wolności do lat trzech.

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

21 Komentarze

  1. Jeszcze Kaczyńskiemui Tuskowi postawić zarzuty za sprowadzenie zagrożenia na obywateli Rp w postaci neobanderowskiej swołoczy.
    Ukraińców powinno się omijaź szerokim łukiem

  2. Nie wiem jak to jest Upaina nie jest w uni a potomkowie bandery maja w Polsce prawa jak obywatele innych krajow UE. Moze my tworzymy z nimi jakas inna unie?? Ksienstwa litewsko- upainskiego ?

    • Ukraina to projekt żydowski. PiS to żydowska agentura. I nagle wszystko jest jasne. Ukraińskie bydło nie składa się na UE, ale przyjeżdżają bez ograniczeń i korzystają ze wszystkiego, jakby im się należało! PO-PiS tego nielegalnego bydła nawet na granicy nie policzył! Nie wiedzą ile milionów wpuścili! Ukraińcy już kradną pracę Polakom, a problem bezrobocia nie został nigdy rozwiązany.

  3. Wywalić swołocz na zbity pysk , coraz bardziej sobie pozwalają. Niech jadą do siebie i wyżywają się w walce przeciwko ruskiej okupacji swojego kraju

  4. Tornado zlikwidowano ale ci zwyrole musieli rozejść się po innych baonach wszystkich nie zamknęli bardzo więc możliwe że i tacy tu zjadą i zapłacimy za ich leczenie my

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*