NIEMOŻLIWE! Ciężarne handlują w internecie… własnym moczem!

Coraz częściej ciężarne kobiety zarabiają na tym, że spodziewają się dziecka. I to nie dlatego, że podejmują się dodatkowej pracy albo prowadzą bloga o tematyce dziecięcej.

Okazuje się, że panie w stanie błogosławionym wykorzystują swoje pięć minut, a dokładniej dziewięć miesięcy.

Coraz częściej w internecie możemy trafić na ogłoszenia „sprzedam mocz ciężarnej” lub „sprzedam pozytywny test ciążowy”.

Na jednym z forów znaleźliśmy taki wpis:

Potrzebuję ok. 400 ml moczu kobiety w ciąży (najlepiej zaawansowanej)na terenie Warszawy, przy odbiorze osobistym. Cena do uzgodnienia (…). Pilnie proszę o pomoc.

Pod wpisem kobiety znalazło się wiele niepochlebnych komentarzy. Kobieta wyjaśnia innym forumowiczkom, że sprawa jest dla niej pilna i ważna.

– W życiu bywa różnie. Nie jestem w ciąży, a bardzo tego potrzebuję… Ogłoszenie jest całkowicie poważne, nie robię sobie żartów. Za pomoc będę dozgonnie wdzięczna. Mąż chce mnie zostawić. To dla mnie jedyny sposób, by uratować to małżeństwo – wyjaśnia kobieta.

Jesteście ciekawi ile to kosztuje? Sprawdziliśmy!

Ceny próbek moczu wahają się od 40 do 100 zł. Wiele zależy od tego, czy próbka z moczem ma być wysłana kurierem, czy też preferowany jest odbiór osobisty. I oczywiście w jakim mieście.

Za test ciążowy – z wynikiem pozytywnym – zapłacimy podobnie.

Zdarzają się też ogłoszenia, w których panie oferują zdjęcie USG oraz wyniki badania ginekologicznego.

Zdania pań są podzielone. Jedne nie ukrywają, że chętnie korzystają z takich „usług”, ale nie zdradzają dlaczego. Inne natomiast uważają, że dawno nie spotkały się z takim sposobem na zarobek.

GAZETALUBUSKA.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*