Wpis o Polakach hitem internetu. Znana publicystka chwali nas, a krytykuje Brytyjczyków. Pod tekstem tysiące polubień

Znana brytyjska publicystka Katie Hopkins‏, krytykująca otwarcie postępującą islamizację i dyskryminację Europejczyków, wsparła na Twitterze politykę polskiego rządu ws. muzułmańskich imigrantów. Jej wpis i postawę Warszawy poparło już tysiące internautów.

Hopkins jest znana z ostrych wypowiedzi w mediach ws. islamistów, działających na Wyspach Brytyjskich. Przez lata broniła aktywnie ofiar muzułmańskich gangów gwałcicieli i pedofilów, jak również ofiar coraz częstszych na Wyspach ataków kwasem, biorących się z haniebnej tradycji państw muzułmańskich. W listopadzie br. zrobiło się głośno ws. wystąpienia publicystki na spotkaniu w amerykańskim konserwatywnym David Horowitz Freedom Center (DHFC).

To prawdziwa przyjemność być wśród ludzi, gotowych walczyć o swój kraj – powiedziała Hopkins. Jak mówiła do zebranych, na niektórych obszarach Wielkiej Brytanii działa „muzułmańska mafia” jak również na całym terenie kraju dochodzi do „zinstytucjonalizowanej dyskryminacji białych”. Kilka dni później poinformowano, że elektroniczne wydanie brytyjskiego dziennika „Daily Mail”, zakończyło współpracę z dziennikarką.

Z kolei Hopkins kontynuuje walkę z islamistami na swoim koncie na Twitterze. Jeden z jej najnowszych i najpopularniejszych wpisów dotyczy postawy Polski w obronie przed islamistami. Zebrał on już ponad 8,3 tys. polubień.

„Nie zastraszeni.

Polska: odmawia przyjęcia więcej muzułmańskich imigrantów, staje w obronie polskich obywateli, odrzuca pogróżki UE.

Wielka Brytania: ignoruje dzieci zamordowane przez muzułmańskich terrorystów, ostrzega przed islamofobią, kontynuuje zadowalanie UE”.

NIEZALEZNA.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*