SZOK! Wszedł z dzieckiem do sklepu, a potem zrobił to.

Jak się okazuje, nie każdy ojciec świeci dobrym przykładem. Właściwym zachowaniem nie się wykazał tata, który robił zakupy w jednym ze sklepów w lubelskiej galerii. Dziecięcy wózek posłużył mu nie tylko za środek transportu dla pociechy, ale też dogodne miejsce na ukrycie skradzionego przedmiotu. Lubelska policja postanowiła upublicznić nagranie z prawdziwym obliczem „tatusia”.

Mężczyzna z dziecięcym wózkiem wchodzi do jednego ze sklepów w galerii handlowej przy ulicy Lipowej w Lublinie. Wykorzystuje fakt, że pracownica obiektu jest zajęta. Na nagraniu upublicznionym przez lubelską policję widać, jak „troskliwy” tata stawia wózek za wieszakiem z ubraniami i kradnie jedną z kurtek.

„Biorąc pod uwagę dotychczasową skuteczność publikacji tego typu nagrań, a zwłaszcza nieocenioną pomoc ze strony internautów zwracamy się z apelem również do samego złodzieja. Proszę oszczędzić sobie resztki wstydu i zgłosić się od razu do komisariatu. Podajemy dokładne dane: Lublin, ul. Tomasza Zana 45, tel. (81) 535 48 00. Im szybciej Pan to zrobi, tym szybciej zniknie Pana wizerunek z naszej internetowej strony. Czynne całą dobę. Prosimy nie zapomnieć o kurtce zwłaszcza tej kradzionej!!!”– brzmi apel lubelskiej policji.

Płaszczyk troskliwego rodzica opadł wraz ze skradzioną kurtką. Niewątpliwie mężczyzna nie dał powodu do dumy dziecku.

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*