ISIS wzywa dżihadystów do zatruwania żywności w amerykańskich supermarketach

ISIS ma nowe instrukcje skierowane do globalnej sieci ich bojowników. Chodzi o zatruwanie jedzenia w amerykańskich supermarketach.

Jakiś czas temu światowy lider terroryzmu polecił swoim dżihadystom stacjonującym w Europie, aby zaczęli używać samochodów i ciężarówek do ataku na tych, którzy nie wyznają ich wiary muzułmańskiej. Wkrótce potem pojawiły się serie takich właśnie ataków na całym kontynencie: we Francji, Anglii czy Finlandii.

Europa została szczególnie dotknięta silnym kryzysem migracyjnym w wyniku napływu licznych tzw. uchodźców, co pozwoliło terrorystom ISIS stawiać się na Starym Kontynencie jako osoby ubiegające się o azyl i swobodnie poruszać się po wielu krajach.

Teraz przywódcy kalifatu ogłaszają nową inicjatywę w ich wojnie i na pewno ma ona na celu przerażenie całego cywilizowanego świata tak jak nigdy dotąd. ISIS wzywa swoich sympatyków do zatruwania żywności w amerykańskich supermarketach cyjankiem. W ostatnich dniach kanały związane z armią terrorystów wezwały do ataków na Europę, Rosję i Stany Zjednoczone. ISIS zaleca bojownikom wstrzykiwanie trucizny z cyjankiem do żywności przeznaczonej do sprzedaży.

Islamiści używali swoich więźniów, przeprowadzając eksperymenty z bronią chemiczną, aby zaplanować ataki na Zachód. Więźniowie mieli jedzenie i wodę skażoną przez posypywanie substancjami chemicznymi znajdującymi się w łatwo dostępnych pestycydach. USA i Wielka Brytania obawiają się, że te same metody mogą być stosowane na większą skalę w celu zanieczyszczenia żywności na Zachodzie.

ZEROHEDGE.COM

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*